Wpis z mikrobloga

Cześć
Przymierzam się do zakupu #ps4
Na allegro widzę bardzo dużo różnych ofert, na co zwracać uwagę? Ps4 czy ps4 pro? HDD 1gb czy lepiej jakieś małe SSD? O co pytać sprzedawcę by nie kupić jakiego bubla? #konsole #kiciochpyta
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akuku69: ps4 pro może zaoferować lepszą grafikę lub wyższą płynność. Jeżeli o dysk chodzi, zdecydowanie lepiej pojemność. SSD w przypadku konsol nie daje zbyt wiele, a gry jednak ważą sporo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akuku69: 7216b PS4 pro lub 2216b PS4 slim to są najbardziej polecane wersję. Dysk w razie potrzeby wymienisz sobie sam w kilka minut. Jak będzie zasyfione w środku to bez znaczenia, bo każda wersja ps będzie szumieć. Pierwsze PS4 pro miały jakieś problemy ze słabo przylegającym radiatorem stąd opinia, że to suszarki. Miałem PS4, PS4 slim a teraz PS4 pro 7216b i na tej ostatniej gra mi się najprzyjemniej. Obsługa 4k
@Akuku69: ja szukałem na olx z odbiorem osobistym w okolicy. Miałem okazję przetestować. Gość kupił ją lekko ponad dwa lata temu. Po chwili grania chodziła jak suszarka. Wymieniłem pastę i termopady, od teraz mogę grac po nocach nie budząc domowników
Mam CUH-7116B i jest wszystko okej, nic nie buczy, jedynie troche bardziej jest słyszalna gdy zarzuci jej się coś bardziej wymagającego, ale to wszystkie ps4 tak mają.
Pierwsze PS4 pro miały jakieś problemy ze słabo przylegającym radiatorem stąd opinia, że to suszarki.


@adrjenq: daleki byłbym od tego że to "opinia" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osobiście doświadczyłem przy Doomie Eternal takich odgłosów, jakby PS Pro miało zaraz wystartować w kosmos. Jakimś cudem ktoś sprzedawał na OLX wiatraczek od nowszej wersji (różniła się producentem) i po podmianie było niebo a ziemia - empirycznie byłbym daleki od