Wpis z mikrobloga

#reprezentacja #mecz
Naszła mnie taka rozkmina w robocie. Kuba Błaszczykowski powoli zawija się z profesjonalnej kariery piłkarskiej, kontuzje go zniszczyły w ostatnich fazach kariery, mało prawdopodobne, aby wrócił i rozegrał pełny sezon 22/23. Niemniej, zakończenie jego kariery, jakby nie patrzeć, miałoby sporą postać medialną... Nie jestem specem od PR-u, ale w mojej opinii można by było mu zorganizować swego rodzaju benefis - jakiś mecz pożegnalny Reprezentacji Polski za jego kariery vs Borussia Dortmund jego czasów, gdzie zdobywał największe sukcesy. No i na sam koniec... "powtórka" karnego z Euro 2016 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie Rui Patricio by zaakceptował benefis Kuby, aby stanąć na bramce w ostatnim jego kopnięciu w karierze. Potencjał medialny wg mnie gigantyczny ;)
  • 4
@BuqWald: Wyobrażam to sobie... Trwa impreza pożegnalna, w trakcie której ku zdziwieniu uczestników nadlatuje helikopter i ląduje na murawie stadionu Wisły Kraków. Z helikoptera wysiada Rui Patricio, w stroju reprezentacji Portugalii z Euro 2016. Następnie z szatni gospodarzy wychodzi Kuba Błaszczykowski, w stroju reprezentacji Polski z Euro 2016. Na trybunach pojawiają się Wisła Sharks, zaczynają doping, odpalają race. No ale impreza trwa, trzeba powtórzyć karnego. Rui Patricio nic nie widzi, jednakże
@K_Ostry ...Kuba podchodzi do karnego. Trafia w słupek. Pada na kolana i kladzie sie na murawe. Wbiegaja pozostali piłkarze Portugalii i noszą Rui Patricio na ręce. Z trybyn zaczynaja leciec race i kubki z napojami. Gwizdy i glosne WY-PIER-DALAJ z trybun. Blaszczykowski wyprowadza sie z kraju do Niemiec bo tu juz nie ma zycia. I tak konczy sie legenda. Wiec moze lepiej nie warto ryzykowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°