Wpis z mikrobloga

Uwaga robie kolejne #rozdajo jakiego wykop jeszcze nie widział. TO WYJATKOWA PAMIĄTKA LUB BEZCENNY PREZENT! Na Przedniej stronie w centralnej części banknotu umieszczono wizerunek Jana Pawła II, wraz z pastorałem papieskim. W tle widok części globu ziemskiego – kontynenty obu Ameryk, Europy i Afryki. Po prawej stronie banknotu kolekcjonerskiego, w jego górnej części znajdują się dwa skrzyżowane klucze, które symbolizują Państwo Watykańskie i władzę Papieską. Poniżej znajdziemy wybrane, po wyborze na papieża imię – Jan Paweł II, pod którym znajduje się data pontyfikatu papieskiego – 16.X.1978 – 2.IV.2005. Banknotu nie mam, zamawiam na stronie (za pobraniem) prosto do zwycięzcy rozdajo - dlatego masz gwarancje, ze otrzymasz nowy egzemplarz.

Na stronie odwrotnej ujrzymy scenę obrazującą moment okazania szacunku przez kardynała Karola Wojtyłę prymasowi Wyszyńskiemu, w trakcie Mszy Świętej inaugurującej pontyfikat Jana Pawła II. Po prawej został umieszczony fragment Listu do Polaków, wraz z datą odczytania, poniżej której znajduje się kontur klasztoru na Jasnej Górze.

Specyfikacja:
banknot pozłacany, kolekcjonerski
(wymiary : 14,4x7,2 cm)
certyfikat
folder emisyjny
popik3 - Uwaga robie kolejne #rozdajo jakiego wykop jeszcze nie widział. TO WYJATKOWA...

źródło: comment_1638798420SNzBN0gsR7r1bJuEcgBdKf.jpg

Pobierz
  • 43
@popik3

Banknotu nie mam, zamawiam na stronie (za pobraniem) prosto do zwycięzcy rozdajo - dlatego masz gwarancje, ze otrzymasz nowy egzemplarz.

Właśnie wygrałeś jeden egzemplarz. Podaj adres do siebie, wysyłając zdjęcie adresu z dokumentu tożsamości lub rachunku.