Wpis z mikrobloga

ekarze noszą te maski żeby nie zwymiotować w razie czego do wnętrzności pacjenta


@Cisek44: wnętrzności pachną jak kurczak, a maski są po to, żeby ślinka nie kapała na świeże flaki
  • Odpowiedz
Arsenal FC wziął nazwę od imienia trenera- Arsene'a Wengera


@JeffreyLebowski: to fajne :)

u mnie było:
Nowy Jork to kraj i flaga USA to była flaga NY

określenie "eks" jest używane żeby nie używać słowa "seks", myślałem, że to taka cenzura jakaś xD
  • Odpowiedz
Jak zawsze mało w temacie, to raczej wykaz idiotyzmów które sobie za dzieciaka ubzdurałam, albo ktoś mi je skutecznie wcisnął :) Jakoś głównie kulinarnie.

Kocie języczki. Mimo zapewnień, że to zwykłe słodycze, wyobrażałam sobie każdorazowo wyrwany język naszego kota, umoczony w lukrze i oblany czekoladą. Ptasie mleczko – kto tę nazwę k wymyślił? Po względnym upewnieniu się jako kilkulatka, że ptaki nie karmią piskląt mlekiem, w głowie ukułam zastępczo przebrzydłe wyobrażenie „mleczka”
  • Odpowiedz
@Cisek44: jako już taki troszkę starszy dzieciak (taki który już ma jakąś taką bardzo podstawową wiedzę na temat prądu elektrycznego) myślałem, że tramwaje jeżdżą dzięki temu, że płynące w trakcji elektrony popychają pantograf razem z tramwajem....( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cisek44 jak chodziłam do szkolnej pielęgniarki na jakieś badania okresowe zawsze byłam poważnie przestraszona, że nagle wyciągnie strzykawkę i te przybory w gablocie (właśnie strzykawki, igły itp) to się używa na takich badaniach. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cisek44: jako dzieciak wymyśliłem perpetuum mobile. Silnik elektryczny zasilany z akumulatora, który jest ładowany dynamem połączonym z tym silnikiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cisek44
1. Jak w tv pojawiało się hasło "na czarnym rynku", to myślałam , że gdzieś jest serio taki wielki bazar z nielegalnym towarem, tylko stragany są czarne xD
2. To samo z "szarą strefą" - że ludzie chodzą do pracy ubrani ma szaro w jakieś szare miejsce robić nie wiadomo co
3. Małe kamienie leżące w ziemi z czasem rosną w coraz większe kamienie - dlatego zakopywałam w ogródku kamienie bo
  • Odpowiedz
  • 2
@Cisek44 myślałem że w piosence big cyc "załóż gumę na instrument" chodzi o pas zapinany do gitary. Spacer z kilkuletnim śpiewającym mną musiał być szczytem żenuncji....
  • Odpowiedz