Wpis z mikrobloga

W ogóle z tym oddawaniem 3 razy pozycji to tez jest ciekawy przypadek. Max chciał oddać pozycje, ale Lewis go nie wyprzedził i Max musiał zrobić to po raz kolejny. W takim przypadku to jest oddawanie do skutku? Jakby Max się zatrzymał i Lewis go nie wyprzedził go tez byłoby nieskuteczne? #f1
  • 14
@coolcool0010 zawodnik ma oddac pozycje, pozwolic sie bezpiecznie wyprzedzic rywalowi. Rownie dobrze moze zwolnic o 10km/h w zakrecie i powiedziec ze "no przeciez zwolnilem ale mnie nie wyprzedzil" tak jak z dublowaniem. Masz typa za soba i masz go skutecznie przepuścić.
@RenkaRenkeMyje Zobacz ile czasu jechał wolniej. Dokładnie tak jak mówisz, próbował go skutecznie przepuścić. To nie trwało ćwierć sekundy tylko dłuższy czas. To Hamilton wjechał prosto w niego. Owszem, to był błąd w komunikacji zespołu, ale wina w tym przypadku leży wyłącznie po stronie Mercedesa
@coolcool0010 mnie juz #!$%@? to ze co wyscig jest #!$%@? niedosyt bo nikt nie wie jaki w koncu bedzie wynik, bo jedni i drudzy chodzą i płaczą do sedziów. Powinno to byc od razu rozpatrywane, koniec wyscigu i #!$%@? wszystkie werdykty oznajmione a nie ze oni sie jeszcze 2tyg beda zastanawiac
  • 0
@RenkaRenkeMyje: Te decyzje sędziów po czasie są strasznie nie w czas. W trakcie wyścigu, jak i po wyścigu. Gdzieś słyszałem głos, że są już starsi i nie chce im się siedzieć po nocy tylko przekładają na kolejne dni. XD Co do zmiany pozycji przez Ver trzeba by na spokojnie się przyjrzeć na ile to było robienie miejsca w którym kierunku Lewis jechał. Ta ostatnia cześć tak wyglądała. Wcześniej nie wiem. Mimi
  • 0
@coolcool0010: Gdyby miał informacje na pewno by to ułatwiło sprawę. Tylko czy normalnie potrzebują informacje, że jak ktoś jedzie wolniej to mogą go wyprzedzić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)