Wpis z mikrobloga

Szukam niedużej siatki, którą mógłbym rozpiąć mniej więcej tak jak na zdjęciu. Powiedzmy, że wstępnie zakładam 150 x 70 cm, ale najlepiej z możliwością docięcia, albo na wymiar, bo możliwe, że zrobię to kilka razy większe. Chodzi o to, żeby spokojnie wytrzymała ciężar człowieka i się nie urwała. Może ktoś ma pomysł skąd to wziąć? Patrzyłem na jakieś siatki asekuracyjne #bhp, ale nie mam pojęcia jakie to ma wytrzymałości. Czy to ma przytrzymać tylko kogoś kto się wychylił czy złapać spadającego faceta? Może coś z placów zabaw dla #dzieci? Tyle, że tam znów są zwykle grube liny, a mi zależy na czymś drobniejszym.
#diy #remontujzwykopem #remont #wystrojwnetrz
Polanin - Szukam niedużej siatki, którą mógłbym rozpiąć mniej więcej tak jak na zdjęc...

źródło: comment_16387141762nyOL2sTTiYzzSFpIXsRTT.jpg

Pobierz
  • 71
@Polanin no to trochę przesada.jeszcze zerknij
W ostateczności kup 100 metrów linki 6mm i sobie sam zrób

Tylko nie polecam linki polipropylenowej z budowlanego bo są szorstkie. Żeglarskie są miękkie w dotyku ale kosztują 4x (chyba że kupisz poza sklepem żeglarskim to x1. 5-2) ale dużo fajniejsze w dotyku i nie mają tendencji do skręcania sie
G.....o - @Polanin no to trochę przesada.jeszcze zerknij
W ostateczności kup 100 metr...

źródło: comment_1638716553UoyGfBSUxMmK5C3paXPjmJ.jpg

Pobierz
To jest wysokorosciagliwa


@Kapsel_: Czyli się robi worek jak się na niej leży? Wiesz może ile wytrzymuje obciążenia. Nie chodzi mi o konkretną wartość, ale np. czy dorosła osoba może się na tym bujać?