Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Wszystkie paczki z blackweek już dotarły, więc mogę zrobić małe #chwalesie ( ͡ ͜ʖ ͡) większość z tych rzeczy już testowałem, te w 5 litrowych baniakach schodzą mi w ilości więcej niż litr na rok (dbam o auta swoje i kilku znajomych) już nie mogę doczekać się testowania nowości. Zaoszczędziłem ponad 4 stówki na zakupy które i tak bym musiał zrobić ()
#detailing
kierowcakumbajna - Wszystkie paczki z blackweek już dotarły, więc mogę zrobić małe #c...

źródło: comment_1638697193X3RDGBwRrb2Z68EoNHUopW.jpg

Pobierz
  • 15
@kierowcakumbajna: Mógłbyś wrzucić jakiś twój standard config jak myjesz samochód?
W sensie piana, szampon, a potem jakiś cleaner?, wosk?
Ja mam problem z Vampire, bo mam jakiś spray przez który przelatuje w formie wody a nie mgły.
Pozdr.
@Lukpat: To wszystko zalezy od tego czy masz jakas powloke, wosk, czy zalezy na hydro. Jak czesto myjesz jak jezdzisz czy garazujesz itp itd.

Moj klasyczny config to myjka bezdotyk po kazdej trasie (jak sa robaki)
Plus osuszanie

Jak moge umyc sobie sam to zwykle mycie
1. Piana
2. 2 wiadra rekawica
3. Splukac
4. Kola , opony
5. Szyby, Qd

Jak chce odnowic powloke to do tego dojdzie vampir tar&glue
@Lukpat: mam ten luksus że mogę myć pod domem (oczywiście z odpowiednią matą zbierającą płyny ;))
0. używam karchera K5 i pianownicy PA, w zimie opryskiwacz
1. piana aktywna: ADBL Yeti Pearl, na bardziej zabrudzone auta: Clean Tech - citrus foam, totalne szczury: ADBL Industrial i ich piana zasadowa
2. Szampon: jeśli moje auta, to na codzień FX Protect - nano shampoo - szampon podbijający powłoki, jeśli czyjeś to shiny garage