Wpis z mikrobloga

@botkazajeb: nie wiem czy to moje odczucie, ale wydaje mi się że teraz każdy bramkarz wychodzi przed pole karne i myśli że jest bogiem któremu taka obrona zawsze wyjdzie. Neuer jako kozak zawsze z tym daje radę, ale reszta zaczęła go chyba zgapiać i biegną sami nie wiedząc chyba co chcą zrobić, czy sfaulować, czy wybić, czy łapać czy jeszcze coś innego. Kąt można skracać jak się jest w polu karnym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinkito: to nie pierwsze spektakularne pudło Joty w tym sezonie (choć chyba najbardziej kuriozalne). Ten typ tak po prostu ma, że co jakiś czas głowa nie nadąży za akcją ¯\_(ツ)_/¯ Umiejętności ma, co też już nie raz pokazał.
co za Januszerka w komentarzach xD A nikt nie wziął pod uwagę, że Wilki to były klub Joty, że cały mecz był wygwizdywany jak był przy piłce i po prostu chyba z frustracji chciał strzelić na siłę, zamiast uderzyć lekko przy słupku. Przecież tutaj zagrała psychologia, a nie brak umiejętności. Jota to nadal jeden z lepszych strzelców ligi.


@Cinkito: Widać że nie grałeś w piłkę nożną. Chyba nie sądzisz że w
Typowi brakło zimnej krwi bo nie jest w formie i tyle


@na-pewno-nie-pinokio: a no, ewidentny brak formy. Ostatnie 5 spotkań (z dzisiejszym) to 4 bramki z czego w jednym meczu siedział na ławce bo to mecz o nic, LFC już z awansem i pewnym pierwszym miejscem. Skomentowałbym też resztę, ale średnio mi się chcę jak widzę taki punkt wyjścia.
Cinkito - > Typowi brakło zimnej krwi bo nie jest w formie i tyle

@na-pewno-nie-pi...

źródło: comment_1638653200T1348PJIr2wTmxCPehYwTt.jpg

Pobierz