Wpis z mikrobloga

@River7: dokładnie tak jak @bb89 napisał. Jeśli to na twój własny użytek to rozpakuj to w razie czego powiesz, że to twoja stara karta graficzna i przewozisz ją w celach osobistych. Zafoliowana będzie podejrzanie wyglądać :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@River7: ile karta jest warta? Jeśli poniżej limitu to bym się nie martwił. Jeśli powyżej to pozbył bym się wszystkich opakowań, włożył w jakieś inne pudełko i mówił, że to karta której używasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@River7: jest to dla mnie niezrozumiała kwestia jak to teraz działa. Jeśli byś kupił w UK kurtkę za £750 i włożył ją do walizki, albo nawet ubrał na siebie to wiadomo, że nikt Ci cła nie naliczy, ani VAT ani innego gówna. To czym się to różni od karty graficznej? Obie rzeczy są Twoje, na własny użytek.
@skydancer: Tak samo dopiero co sie nad tym zastanawiałem, bo sam wracam do pl w styczniu. No bo przecież te ograniczenia w wartości są smieszne, przecież np majac drozszy zegarek juz sie przekracza te wartosc, nie mówiąc o telefonach i ciuchach. No skoro to jest na własny użytek, nie na zadna sprzedaz to przecież z tego cła nie nalicza? Ale z drugiej strony przecież o wszystkim można powiedzieć, że to nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acetone: pewnie dlatego, że nie wzięli cię do kontroli. Dobrze, że miałeś szczęście ale ciekaw jestem co by było jakby przechodząc przez bramkę "nic do oclenia" poprosili cię na bok.
@shelby0153: ten facet się wystawił i miał pecha najzwyczajniej. Gdyby sobie te dwa telefony wsadził do kieszeni pewnie mógłby iść w zaparte że to jego własne.