Wpis z mikrobloga

Potrzebuję pomocy w wyborze farby matowej białej na ścianę
- jak się przyłoży do niej kartkę papieru to jest faktycznie biała (tzw. galeryjny "pure white")
- wygładza powierzchnie bardzo dobrze niwelując nierówności
- matowa, ma wyglądać jak milion dolarów
- no i można ścierać ewent. zabrudzenia
- jako że taka będzie lateksowa musi mieć max 7-8g tych alergicznych substancji w sobie
https://www.remodelista.com/posts/architects-favorite-pure-white-paints/
ogólnie tych jakościowych pewnie w polsce nie dostanę bo to nie target polaków na to
jak ktoś się odezwie magnat ceramic to podobno nie jest znowu taki biały, choć wszystkie inne rzeczy odhacza
Może któraś grupa na fejsie bardziej mi pomoże?
#farba #pytanie #remontujzwykopem #malowanie #mieszkanie
  • 23
  • Odpowiedz
ale to farba pewnie nie na twoje progi bo w pl sa zbyt wysokie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nethiu: nie rozumiem tego zdania, niektóre z farb lepszych np. z tego linku który podałem nie są dostępne lub trudno dostępne

Poza tym:
właśnie tak się składa że w tej samej chwili oglądam, i wcale on nie jest biały ten ultramat, zobacz jaki szary w porównaniu do tych z
interpenetrate - > ale to farba pewnie nie na twoje progi bo w pl sa zbyt wysokie ( ͡...
  • Odpowiedz
@interpenetrate: dla mnie jest biały dla ciebie nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) co ja ci mam doradzić przez neta... najlepiej jedz do sklepu i kup pare próbek białych matów i sobie dobierzesz pod siebie inaczej zawsze bedziesz niezadowolony
  • Odpowiedz
@interpenetrate: właśnie ekipa mi maluje w domu. Zasadniczo jeśli chcesz mieć lepszy standard ścian to zapomnij o farbach marketowych typu dulix, dekoral, Śnieżka. Wszystkie profesjonalne i komercyjne remonty są robione farbami profesjonalnymi, zawsze z mieszalnika.

Ludzie jeszcze polecają Sigmę i Caparol.
  • Odpowiedz