Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@#!$%@?: no i co tu takiego strasznego? Że dziadek chce, żeby dzieci były wychowywane przez rodziców?
Odjechaliście trochę za bardzo na tej lewicy.

Pewnie że dziecko potrzebuje matczynej troski, a nie pseudoopieki przedszkolanki, która w sumie to ma #!$%@? na cudze dzieci, bo trzydziestu na raz i tak nie upilnuje ¯\_(ツ)_/¯

Btw dziwię się, że akurat lewary mają z tym problem - przecież możecie sami kształtować swoje dzieci w duchu marksa i
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bacaa90: czyli nie może mieć własnego zdania na temat roli kobiety z którą mieszka? Przecież nikt jej nie zmusza, więc pewnie podziela jego opinię.
Już nawet mu nie pozwalacie własnego zdania wyrażać? Ech ta liberalna demokracja, taka nie za demokratyczna( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MojWlasciciel po pierwsze to on nie pisał o swojej żonie, tylko o wszystkich kobietach, po drugie dlaczego za każdym razem jak #!$%@? zaczyna majaczyć to wyskakuje ktoś z tekstem "PRZEPRASZAM BARDO A CZY ON NIE MOZE MIEC WLASNEGO ZDANIA?" A czy ja gdzieś napisałem, że nie może mieć własnego zdania? Napisałem? Nie. Tak więc nie wal w chochoła. Dziadzia może mieć własne zdanie. A ja mogę mieć swoje zdanie o jego zdanie.
Przecież nikt jej nie zmusza, więc pewnie podziela jego opinię


@MojWlasciciel: Dominika Sobiga regularnie się kłóciła z Korwinem kiedyś prowadząc swojego bloga, gdy poruszał tematy kobiece. Teraz jej nie wypada. Co ma zrobić. Udaje że kocha starego pierdziela i wcale nie chodzi jej o jego majątek.
Inaczej musiałaby iść do pracy w kapitalizmie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bacaa90: nie wiem z czego wywnioskowałeś że jestem "kucem" - to jest w ogóle ciekawa sprawa, bo raz mi wmawiacie że jestem kucem, a innym razem zarzucacie symetryzm. No i faszyzm od czasu do czasu wpada, ale to akurat dla lewarów typowe.
Oho, jest też walenie w chochoła. Bombel, spotkasz się ze swoim księciem już niebawem, spokojnie ;*

Dziadzia może mieć własne zdanie. A ja mogę mieć swoje zdanie o jego
to zwykły nierób który nigdy nigdzie nie pracował


@M_xxx: Nie umiesz odszukać obalenia tego kłamstwa? Masz:

W latach 1969–1974 był pracownikiem naukowym – najpierw w Instytucie Transportu Samochodowego, następnie na Uniwersytecie Warszawskim w Zespole Badań nad Informacją i Techniką Podejmowania Decyzji kierowanym przez Klemensa Szaniawskiego. Po rozwiązaniu zespołu i zwolnieniu wszystkich pracowników przez władze UW nie odwołał się od tej decyzji, co uczynili jego koledzy, którzy dzięki wsparciu ze strony związków
Za "komuny" właśnie pracował bo to taki ustrój.


@M_xxx: Czyli przyznajesz, że kłamałeś? Poza tym w III RP też pracował (i pracuje), ale pewnie aktywność „burżujska" to nie praca w twoim czerwonym mniemaniu, co? XD
No i kompletnie klasyczne dla lewarów "możecie sobie twierdzić na tej prawicy że małżeństwo ma razem budować szczęśliwą przyszłość i wychować dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami. My, młodzi, wykształceni, z wielkich ośrodków i tak wiemy lepiej co dla was dobre #!$%@? plebsie".


@MojWlasciciel: oj kłamczuszku, kłamczuszku, twoje urojenia są bardzo silne. Twój idol nie napisał, że "małżeństwoma razem budować szczęśliwą przyszłość i wychować dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami". To tylko twoja