Wpis z mikrobloga

Okulary ci spadają od potu, a ja na przykład mam problem z soczewkami, nie umiem założyć po prostu. 1000 razy próbowałem i nie idzie xD


@Jar_ko: Raz mi się zdarzyło, że zapomniałam ubrać soczewek jak poszłam na siłownie i rzeczywiście okulary się zsuwały, no ale lepsze to niż nic nie widzieć ;p

Skoro okulary tak ci przeszkadzają to może poproś kogoś żeby ci założył soczewki, albo patrz się w bok jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Jar_ko: Dobrze dopasowane okulary i spokojnie możesz w nich uprawiać sport a tym bardziej siłownia gdzie nie ma ryzyka że dostaniesz piłką w twarz. Soczewki to też kwestia czasu. Pierwsze kilka razy zakładanie soczewek zajmowało mi 40 minut, z czasem coraz mniej aż po czasie zakładam soczewki od strzała za pierwszym razem
@Jar_ko: zainwestuj w soczewki oasis- ja mam -4 dioptrie. Zakladam raz i zdejmuję za miesiąc dopiero, nawet na noc nie sciągam. Dodatkowo mają w ofercie fotochromowe ktore sciemniaja sie same na słońcu i maja filtr uv400.
15 zł. Za sztuke to wychodzi 30 zeta para na miesiac. Nosze juz czwarty rok i zero problemu
ja pamiętam jak pierwszy raz założyłem okulary a miałem wtedy -2 czułem się jakbym po schodach szedł a szedłem po chodniku xD jakbym grafikę wymienił i 4k odpalił


@Jar_ko: Obecnie mam wadę -2. Trzydzieści lat temu miałem -0,5 i spacer po założeniu okularów był niesamowity. Wcześniej widziałem drzewa, a z okularami piękne liście.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jar_ko: ja aktualnie próbkę się nie zabić żyjąc bez okularów z wada -4 na jednym oku i -3.75 na drugim. Nigdy wcześniej codzienne obowiązki nie przypominały survivalu... Tydzień minął, może w następnym przyjdą nowe okulary xD