Wpis z mikrobloga

Całe życie byłem zwolennikiem Janusza Korwina Mikke, Głosowałem na Bosaka i na Konfederację, ale po tym co powiedział Mentzen strasznie się zawiodłem i już nigdy więcej nie zagłosuję na Konfederację, obiecywali wolność a nie zamordyzm, róbcie tak dalej a znowu będzie walka o próg wyborczy, nic się w tym kraju nie zmieni, mój znajomy również po tych słowach przestał popierać Konfederację.

#konfederacja #korwin #bekazlewactwa #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #aborcja #protest
NaczelnyWoody - Całe życie byłem zwolennikiem Janusza Korwina Mikke, Głosowałem na Bo...
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
@NaczelnyWoody: prawda jest taka że każdy jest mądry do momentu jak nie jest na czyimś miejscu. Taki pajac jeden z drugim nie jest w stanie powiedzieć co by zrobił jak jego żona została by zgwałcona i była by w ciąży. On ci powie teraz że nie ma zabijania dzieci a później sam pojedzie na wycieczkę żeby zadbać o zdrowie psychiczne swojej żony. Życie nie jest zero jedynkowe.
@NaczelnyWoody: Zero zdziwienia. Praktycznie każdy z Konfederacji to fanatyk religijny. Fanatycy mają to do siebie, że czy będzie to fanatyk katolicki czy muzułmański to mają kobiety za nic i są to dla nich jedynie samice rozpłodowe do rodzenia im fanatykówm Mentzen nie jest wyjątkiem. Ładnie umie mówić o zarabianiu pieniążków co wielu przegrywów tu jak widać kręci ale poza tym jest zwyczajnym fanatykiem religijnym. Gdyby stał się nagle biedny to Ci