Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@topol_123: jak nie masz wechu to raczej na pewno covid. Co Ci da info o pozytywnym jak to się leczy jak przeziebienie, jedynie dostaniesz 2 tyg kwarantanny i tyle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@topol_123: no #!$%@? to jest, ja najpierw czułem tylko musztardę potem nic a rano najpierw coś co było posolone a teraz wszystko. Nie mam już gorączki, jedynie lekko zatkany nos i zmęczony mega i chce mi się spać. A jak tam u Ciebie?
@pawel_je: Zaczęło się w tamten piątek, takie lekkie przeziębienie, później w niedziele gardło mnie zaczęło łapać i od środy bez smaku/węchu, dzisiaj katar i duszności i od kilku dni czuje się jakbym miał non stop gorączkę, raz mocniej raz słabiej. Ostatnio spóźniłem się na pociąg i musiałem biec, to po 300 metrach myślałem że umrę nigdy taki zmęczony nie byłem, a swego czasu trenowałem. Ogólnie to od pon/wtorku czuje się tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@topol_123: u mnie zaczęło się w piątek ale już nie mam gorączki i odpuściło, jedynie czuje że w każdej sekundzie może wrócić i mam ciężka głowę plus mega zmeczony. Szczepiles się? Bo ja tak i pewnie bez byłoby o wiele gorzej, choć sam byłem pewien, że to już miałem nie jeden raz ale ten wech, to wiadomo że covid no bo co innego. No ale siedzę na dupie w domu prawie
@pawel_je: Też się szczepiłem i też mi się wydawało, że już to miałem bo w lipcu tego roku byłem przez tydzień albo dłużej przeziębiony, straszny katar i czasem kaszel + zajebiste bóle głowy jak nigdy wcześniej
@topol_123: no mnie też bolało ale już przeszło, najbardziej przy schylaniu głowy. Też tak miałeś? ogólnie dwa lub trzy dni nie mogłem zasnąć i pewnie to własnie przez to (ogólnie myslalem, ze za duze cisnienie ale nawet nie)
@pawel_je:

najbardziej przy schylaniu głowy. Też tak miałeś?


Oj tak byczku, kur nie spodziewałem się że ktoś też miał coś podobnego. Jak sobie przypomnę to była katorga, nawet ketonal ledwo co dawał radę chociaż nie zawsze, dramat. Nigdy w życiu czegoś takiego nie miałem więc nie mam pojęcia co to mogło być (może od słońca, ale żeby przez tydzień)