Wpis z mikrobloga

Wczoraj nie było #gownoburza ze mną w roli głównej gdyż byłem zajęty. Pijąc pyszną kawusie kontempluje widok z okna mej pracowni w nowoczesnym drapaczu chmur i śmieje się sam do siebie z faktu że kilka tysięcy #przegryw z wykopu mnie nienawidzi ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jutro pierwszy grudnia u nas 25°C. A jak tam u was? #!$%@? i czuć smród plastiku bo biedaki ogrzewają się paląc śmieci? Ale nie o szarudze i biedzie umysłowofinansowej ludu cebulandii jest ten wpis. Od pierwszego grudnia nastaną u mnie duże zmiany. Będzie mnie więcej, o wiele więcej :) #odbiorewamsmakzycia Szczegóły już jutro.
#tosachiny #oswiadczenie #widokzokna #wygryw
LuckyStrike - Wczoraj nie było #gownoburza ze mną w roli głównej gdyż byłem zajęty. P...

źródło: comment_1638256573iaThflXqmhhJYNcQ3CEN3f.jpg

Pobierz
  • 37
w tym

Ale w MBS też raz pływałem


@kotbehemoth: u nas odkryte osiedlowe zamknęli miesiąc temu, został mi tylko na dachu okolicznego centrum handlowego ale jest mały i zawsze są jakieś szkółki dla dzieci albo emeryci z reszta jak w prawie każdym basenie w Chinach. Tzn. mieliśmy jeden fajny na polu golfowym bo był pusty a dlatego ze był trochę droższy. Wiec nie było wrzasku dzieciarni i moczu w wodzie (
LuckyStrike - > w tym

Ale w MBS też raz pływałem

@kotbehemoth: u nas odkryte osi...

źródło: comment_1638257605wk3Irg2U6YFLIDGoP41k9d.jpg

Pobierz
jaki koszt? tłoczno? ile kosztuje przeciętny drink? i najważniejsze: są łaski w bikini czy tez ubrane w te konserwatywne azjatyckie stroje kąpielowe?


@LuckyStrike: trzeba mieszkać w tym hotelu. Niedawno dało się wyhaczyć noc za powiedzmy 400S$ (1200 PLN). Teraz w grudniu w weekend to już ponad 600S$. I to najtańszy pokój na niskim piętrze. Dobre w weekend widzę już wykupione.
Mnie koleżanka raz zaprosiła ale tylko na basen bo miała jedną