Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki,
Ostatnio w avensisie t25 2004r przepaliła mi się żarówka H7. Wymieniłem ją (nie wiem kto wymyślił tak mało miejsca...) Po wymianie obie lampy świecą max źle. W mieście tego nie widać, ale wczoraj zlapal mnie wieczór w trasie i one wcale nie świecą.. Tzn świecą, ale niewiele lepiej niż pozycyjne.

Słyszałem, że w tym modelu wypalały się odbłyśniki ale tak żeby tak nagle?

Ps. Jak patrze na wprost to widać, ze lampy świecą, ale bardzo slabo. Dopiero jak się nachyle i spojrze na lampy z poziomu ponizej ich to widać bardzo mocny snop światła. Coś się przesunęło czy ki #!$%@??

Pytam, bo nie chce rozklejać lampy gdyby okazało się, że to jakaś pierdoła.

#motoryzacja #toyota #kiciochpyta
  • 13
@RozbrykanyKartofelek: Zauważyłeś że lampy świecą po wymianie żarówki. Stąd 1 podejrzenie pada na źle włożoną żarówkę.

Nawet nie wiadomo czy lewa czy prawa. Jeżeli prawa to spotęguje ci się ten efekt, bo prawa swieci dalej niż lewa.
Może lewą też już wymieniałeś kiedyś i tak sobie jeździ źle włożona, a dopiero jak prawa (która fabrycznie świeci na większa odległość) sie spaliła to zobaczyłeś efekt.
@kowal258: No właśnie prawy świeci teraz OK :D albo zawsze świecił średnio i dopiero jak zgasł lewy do widać było gównianą żarówkę. Żarówka, która była źle wsadzona już była okopcona. Także nastąpiła wymiana na nową.. o 19 z czołówką na łbie i we wczorajszą śnieżyce :D