Wpis z mikrobloga

Ciekawa sytuacja u moich rodziców w domu xd moja mama ma własną działalność zatrudnia 11 osób, jedna pracownica przychodziła do pracy mimo tego że córka ma.covid( nie miała kwarantanny bo zaszczepiona). Zaraziła moją mamę, która poszła tylko profilaktycznie do lekarza, okazało się że covid. Mój ojciec zaszczepiony 2 dawkami, również prowadzi własną działalność, lecz jednoosobowa. Po telefonie z sanepidu okazało się, że nie ma kwarantanny bo zaszczepiony, jednak po godzinie kolejny telefon, że jest 12 dni po szczepieniu a nie 14 więc obowiązuje go 17 dni kwarantanny xd. Nie może przez to prowadzić swojej działalności, poszedł na test, żeby skrócić kwarantannę, mimo że mieszkaja razem mój ojciec test negatywny xdd. Any thougts?
#koronawirus #szczepienia #covid19 #warszawa
  • 7
  • Odpowiedz
obowiązuje go 17 dni kwarantanny xd. Nie może przez to prowadzić swojej działalności, poszedł na test, żeby skrócić kwarantannę

@Jcmg: mi #!$%@? 15 dni kwarantanny i też poszedłem na test, żeby skrócić do 10. Test wyszedł pozytywny, kwarantanna została zamieniona na 10 dniową izolację xD
  • Odpowiedz
@mrbarry: no śmiech w #!$%@? tak samo jak rzekome roznoszenie przez zaszczepionych ale kwarantanny nie ma jak ktoś w domu covid xd
  • Odpowiedz