Wpis z mikrobloga

@Loloman: dokłądnie, miałem parę Wranglerów to #!$%@?ły suę w kroku po pół roku. Złożyłem reklamację. Wymienili na nowe. Po pół roku to samo. Z tym że już ich nie wymienili bo biegły który zajmował się reklamacją uznał że źle w nich chodzę. Nie chciało mi się z nimi szarpać i olałem temat. Jeansów 'premium' na pewno już nie kupię.
Macie klasyczne dżinsy bez żadnych udziwnień na kolejne 5-10 lat.


@pekak: chyba że akurat się przetrą w kroku po kilkunastu miesiącach, a sklep odrzuci reklamacje bo z ich super analizy (polegającej zapewne na wklejeniu losowej templatki odrzucenia) wyjdzie że prałeś je na prawej stronie zamiast na lewej, tak jak trzeba (nieważne, że to nieprawda) ¯\_(ツ)_/¯ spodnie fajne, ale obsługa klienta po zapłaceniu 5 stów za parę woła o pomstę do nieba
@pekak: Levi’s i dobra jakość? Przecież to w stanach uchodzi za walmartowy szajs za 20$ dolarów i tak się zachowuje.

Już dżinsy z tesko za 1/4 ceny są dużo wytrzymalsze.

Wiem o czym mówię bo miałem w życiu przynajmniej tuzin par Lewisa i zawsze była lipa.
na 15 lat? chyba żartujesz mialem levisy ze sklepu w liceum 3 lata i już dziadowo wyglądały 4 rok to już był ich ostatni do tzw roboty w ogrodzie i to nie te współczesne levisy tylko te z lat 90 dodam że je szanowałem jak w nich chodziłem


@Acozord: Jak cie je matka wrzucała do pralki to co się dziwisz xD
A jak 400 zł za dobrej jakości spodnie to za dużo


#bzdura

@pekak: XD lewisy dobre spodnie, może 10 lat temu, kupiłem 2 pary 501 i po roku była tragedia.

Jak chcesz porządne jeansy to kupujesz z Japoni https://www.okayamadenim.com/collections/jeans a cena jest 4x tych levisów.

Jak ktoś chce w w miare normalną jakość co wytrzyma z dwa lata to pollecam pull bear, kupujecie na szerokość, idziecie do krawcowej i za 15