Wpis z mikrobloga

@maryjuszpitagoras: złoto ma wiele innych zastosowań niż tylko akumulacja kapitału - sam chętnie HODLuje i nie śledzę nic więcej niż sprawdzenie kursu co kilka miesięcy... Ale serio - BTC dzisiaj, to ten sam BTC co 10 lat temu, tylko wolniejszy i droższy, z tego co widzę, zadałem to pytanie bo miałem nadzieję, że coś się zmieniło na przestrzeni tych lat.
BTC dzisiaj, to ten sam BTC co 10 lat temu, tylko wolniejszy i droższy, z tego co widzę, zadałem to pytanie bo miałem nadzieję, że coś się zmieniło na przestrzeni tych lat.


@Ranger: Chyba o to chodzi w aktywie które ma przechowywać majątek. Szybkie zmiany to masz np. w USA, gdzie w ciągu ostatnich 12 miesięcy dodrukowano 25% wszystkich istniejących dolarów.
@Ranger: ja np. zamówiłem dzisiaj obiad z pyszne.pl, za USDT które dostaje tygodniowo za stackowanie z 14% p.a.

Wcześniej płaciłem w BTC, ale jednak wole mieć klucze od BTC u siebie.
@Ranger: Do ochrony mojego majątku przed inflacją walut narodowych


@scriptkitty: Inflacja rośnie, dlatego do ochrony mojego majątku przyjmę wirtualną walutę, która w 5 minut potrafi spaść o 20% i jest tak zajebiście stabilna, że pan Elon Musk jednym tweetem może zakołysać rynkiem. Legitnie Mordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@4MagnuM4: inflacja rosnie wiec do ochrony majątku stosuje zdywersyfikowany portfel inwestycyjny ktorego częścią sa kryptowaluty, ktore zreszta przez ostatni rok przyniosły ogromny zysk. Po prostu nie trzyma sie wszystkich jajek w jednym koszyku