Wpis z mikrobloga

Czy chciałbyś/chciałabyś aby blackpill dotarł do całego społeczeństwa i mocno się zakorzenił w każdej grupie społecznej?

Krótkie pytanie do was mireczki, fajnie by było gdybyście swoją odpowiedź rozwinęli w komentarzach. Zapraszam do dyskusji

#blackpill #redpill

Czy chciałbyś aby blackpill mocno się zakorzenił w każdej grupie społecznej?

  • Tak 60.6% (40)
  • Nie 31.8% (21)
  • Nie mam zdania 7.6% (5)

Oddanych głosów: 66

  • 19
@olaf_wolominski: Uwaga jak najbardziej słuszna. Tylko co z tymi wszystkimi porządnymi mireczkami którzy nie odnajdują się w relacjach i zawsze będą w nich przegrywać? Jest jakiś inny sposób aby do nich dotrzeć?
@anonlm: To by tylko pogorszyło sytuację mężczyzn. Już są symetrystyczne głosy na zasadzie "są też kobiety incelki!", "kobiet dotyczy to samo!", "kobiety incelki mówią dokładnie to samo, co mężczyźni incele!". A jak wiemy z całej historii ludzkości, jeśli jest jakiś problem to zapłacić za niego muszą właśnie mężczyźni, więc w rezultacie kobiety dostałyby kolejne przywileje, a mężczyźni obowiązki.
@CXLV: Dyskusję na temat tego czy jest to możliwe czy nie może być trudna. W każdym razie fajnie by było gdybyś rozwinął swoją myśl dlaczego według Ciebie jest to niemożliwe
@EastWestEast: Nie wiem czy to nie za daleko płynące wnioski. Szkoda tylko że marna dyskusja w społeczeństwie skupiona jest na poszczególnych aspektach blackpilla a nie na całości. W ten sposób łatwiej można odbijać argumenty. Zmierzam do tego że póki blackpill nie jest zakorzeniony w społeczeństwie to staję się narzędziem w rękach pewnych hmm demagogów (dosyć znanych tutaj na wykopie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ) którzy to poszczególne
@anonlm: Media podchwytują temat, więc to media decydują jak go przedstawią. Nie są mi znane przykłady szerokich akcji społecznych, które sympatyzowałyby z problemami mężczyzn. Znacznie lepiej sprzeda się nagłówek w stylu "Zostali TERRORYSTAMI, bo nie mogą znaleźć dziewczyny. NIEBEZPIECZNA organizacja "inceli" działa też w Polsce [Zdjęcia]".
@EastWestEast: Zgadza się, tak działają media. Może dlatego że w zasadzie nikt nie chcę rozmawiać na temat blackpilla w innych kategoriach. Znaczenie wyglądu w karierze zawodowej, znaczenie wyglądu w polityce. Może to sposób aby ugryźć ten temat w trochę bardziej przyjazny sposób dla przeciętnego zjadacza chleba.
@anonlm: Nigdy w życiu.
1 Budujecie w mężczyznach całkowicie negatywną tożsamość "odpadów genetycznych" które tylko dlatego, że nie są ładne powinny umrzeć. Twierdzicie, że nie ma innych wartości poza kobietami, utwierdzacie ludzi w rozpaczy i nie dajecie żadnych pozytywnych rozwiązań i wsparcia. Nigdy też nie widziałem budowania nowej pozytywnej tożsamości.
2 Gdy jakiś różowy czyta "żadna mnie nie chce, chyba się zabije" to wpada w jeszcze większą pychę, bo w ten
@anonlm: jestem ciekawy co by się stało gdy 80% Europejskich mężczyzn poznałoby prawdę że są genetycznymi śmieciami, żyli przez cały życie w iluzji starali się o rzeczy które chady dostawały od ręki nie musząc o nic prosić. Chciałbym zobaczyć jak ogół normictwa radziłby sobie z powszechnym faktem że są jedynie łatwym do zastąpienia substytutem chada. Fala samobójstw, zamieszki a może przełom w tworzeniu sexrobotow.
@je_den: Na wstępie uważam że nie potrzebnie wszystkich do jednego worka pisząc "was". Osoby piszące na tagu #blackpill są tak różne że aż można się zdziwić. Potwierdzeniem mojej tezy jest wynik ankiety. Jak w każdym środowisku najgłośniejsze osoby to te które wyrażają najbardziej skrajne poglądy. Na tych skrajnych poglądach oparłeś swoje wypowiedzi. No ale postaram się odnieść do każdego punktu Twojej wypowiedzi.

Ad.1. Nigdy nikogo nie nazwałbym w ten sposób i