Wpis z mikrobloga

Bardzo fajny wpis na fb od @wojna_idei, jako Konserwa, już wiele razy miałem wrażenie że np. gromota wrzuca jakieś znalezisko, np. z politykami Konfederacji, które według mnie działa na ich korzyść. Myślę że nawet neuropki się z nim zgodzą, chociaż wiem że zazwyczaj tego nie robią, nawet jak gada z sensem, dla zasady (ʘʘ)

#4konserwy #ciekawostki #neuropa #wojnaidei #polityka
Pobierz M.....6 - Bardzo fajny wpis na fb od @wojna_idei, jako Konserwa, już wiele razy miałe...
źródło: comment_16380422262mZMaoE7nFyuts6Rggf2Ls.jpg
  • 7
@Markus86: No i co ten obrazek ma pokazać? XD
Bo ja widziałem dosłownie ten sam obrazek tylko że Kyle był ours a Greta their. I nie żeby coś ale na wykopie Greta była wyzywana co chwila na różne obrzydliwe sposoby. XD
A drugie, obecnie to nie gromota, nie wojna ideei, polaryzują nam społeczeństwo. Ale PiS. Wystarczy odpalić ich TVP i zobaczymy jak bardzo używają nacechowanego emocjonalnie języka w stosunku do "wrogów
@Markus86: tak? Mnie po prostu bawi że wojna ideii postanowił wrzuci tą wersję mema xD zamiast np połączyć oba w paincie.
A ty przeczytałeś?
Sam np wyskakujesz że jesteś konserwa i zarzucasz polaryzację gromocie który ma odmienne zdanie od ciebie xD mogłeś wstawić np Ziemkiewicza, bo ideologicznie spada po twoja stronę.
Ale dla mnie to jest koniec końców nie istotne. Bo polaryzacja będzie zawsze, taka ludzka natura. I pewnie walczymy z
@SirSherwood: On nikomu nie zarzuca polaryzacji, tylko napisał, że interpretuje rzeczy wrzucone przez gromotę odwrotnie niż gromota. Interpretacja tego jako „zarzucanie komuś polaryzacji” jest dość dziwna; zwłaszcza u kogoś, kto co chwilę twierdzi, że inni nie czytają jego wypowiedzi