Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
Mirki i Mirabelki pijcie ze mną kompot dziś zleciał pierwszy rok jak nie palę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Paliłem od liceum. W sumie pierwsze papierosy to już w gimnazjum z kolegami na imprezach. Potem przyszły studia jeszcze więcej imprez i nałóg się rozkręcił.

Następne praca na statku za majtka to żeby pokazać jaki jestem GIT paliłem jak lokomotywa razem z starymi marynarzami (fajka co 10 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Potem pierwszy rejs za oficera i tłumaczenie sobie, że palę z stresu.
Później to już na mostku (miejsce gdzie nawiguje się statkiem) paliłem z nudów ponad paczkę dziennie.

Urodziło mi się drugie dziecko i stwierdziłem co ja odpierd###.

Nie palę już rok. Łączy czas palenia ponad 15 lat. Rzuciłem bez tabletek/gum z dnia na dzień. Był 1 kryzys.

Czuję się super. Zniknęła mi całkowicie łuszczyca (chociaż miałem bardzo słabą odmianę) praktycznie zaraz po rzuceniu. To pokazuje jak to działa na organizm...

Dziś na samą myśl o papierosach / lub jak ktoś pali blisko mnie odrzuca mnie na kilometr. Nie wiem jak mogłem być tak głupi( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pamiętajcie nigdy nie jest za późno i zawsze warto próbować!

#narkotykizawszespoko #gownowpis #chwalesie #niewiemjaktootagowac #papierosy #zdrowie i #luszczyca bo od roku nie mam jej w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Caracas - Mirki i Mirabelki pijcie ze mną kompot dziś zleciał pierwszy rok jak nie pa...

źródło: comment_16380058943MvjVuki4ljm1tl0L3N57v.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Caracas: brawo byczq - oby tak dalej, powiedz mi jeszcze czy dalej jest na morzu ten zwyczaj że nie można odpalać fajki od świeczki (bo podobno zabijasz marynarza) - i taki ze kto nie pali nie ma przerwy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dr_Plagi: Pracuje z załogą mieszana (czasami nawet 6 narodowości na burcie). Tylko Polacy znają to z tą świeczką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A odnośnie przerwy to ściema. Jak kapitan nie pali to przecież przy nim nie zapalisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz