Wpis z mikrobloga

#programowanie

Kochane mordeczki, będę podejmował próbę nauki Pytonga z mojej piwnicy bo mam miesiąc bezrobocia :)
Czytam te wasze mądrości i nikt w sumie nie powiedział od czego zacząć, stwierdziłem że Pytong jednakże nie wiem czy jest przyszłościowy czy nie (może jak mi się spodoba to wejdę głębiej i poszukam jakiejś pracy remote z piwnicy).

Głupi nie jestem, bawiłem się css i html ale to nudne. To co jest przyszłościowe w końcu? ! plz help żebym nie stracił miesiąca na coś co jest stare i nikt nie postawi mi nawet kawy za tą wiedze ;P

Z góry dzięki za trolowanie :D
  • 29
@Bolczyyyyk93: pytong to jezyk glownie do analizy danych - statystyka i takie tam. Sam jezyk Ci nie pomoze, musisz tez znac dziedzine. A nauke jezyka zacznij od napisania kalkulatora. Takiego jak w windowsie, z cala funkcjonalnoscia. Jak wymiekniesz po drodze, to znaczy, ze programowanie nie jest dla Ciebie.
nij od napisania kalkulatora. Takiego jak w windowsie, z cala funkcjonalnoscia. Jak wymiekniesz po drodze, to z


@GandalfPl: Ale zacząć od pytona czy czegoś innego (nie zacząłem pytona nie wiem czy sotte wystarczy do calc)