Wpis z mikrobloga

Dwie setki jednego dnia, Vullaby z jajka, Rattata na dziko i w końcu odblokowana kategoria Perfect w Pokedexie
Mysza spoko, do kolekcji, z Vullaby też się cieszę, bo będzie do PvP, z takim IV jako Vullaby to rank 1 na Great League, a jako Mandibuzz to też rank 1 tylko, że na Ultra
Odnośnie odblokowania kategorii w dexie, to nie dawno ktoś mi podesłał link do dyskusji na Reddit na ten temat i mogę potwierdzić to co tam było napisane, a mianowicie to, że nowe kategorie odblokowują się po złapaniu 10 pokemonów z danej kategorii, ale liczą się tylko te złapane po update który wprowadził nowe Pokedexy, czyli tak mniej więcej od końcówki czerwca

A tak w ogóle to śmieszna sytuacja z tym dexem. Odpaliłem grę na chwile o 12 żeby zbić balon, patrzę a tam pełno Rattaty, myślę sobie wtf, ale no nic, jak już jest to warto złapać, bo jest 2x exp. Złapałem może z osiem sztuk, nie zdążyłem jeszcze sprawdzić ich iv, a tu wyskakuje mi okienko, że new pokedex category unlocked, pomyślałem, ok dopiero teraz ich system odnotował, że złapałem setkę Vullaby i stąd to info, otwieram tego nowego dexa a tam wtf # 2 "hmm...skąd się wzięła tu ta Rattata?" :D
#pokemongo
Kameishi - Dwie setki jednego dnia, Vullaby z jajka, Rattata na dziko i w końcu odblo...

źródło: comment_1637940012I0mv1e0X3gaxZIJAgrrQDE.jpg

Pobierz
  • 10
@highlander26: Hahaha śmieszny bug :)
Ta lista, powinna być skalowana do rozdzielczości ekranu... ale to Niantic, i zdarza im się nie myśleć o wszystkich graczach, tak jak gdy wprowadzili ewolucję Inkaya, a zapomnieli o ludziach którzy w tel nie mają żyroskopu :)
@Kameishi: generalnie wydaje mi się, że się mylisz ;-). Kategoria perfect odblokowuje się, kiedy bedziesz mieć 20 poków 4*. Tu nie chodzi o 10 złapanych od czerwca, a o 20 w ogóle. Ja np. od razu, kiedy to wprowadzili miałem odblokowany perfect pokedex. Nie pamiętam tylko, czy limit 20 poków dotyczy każdej kategorii, czy tylko perfect.
@Barti1403: oczywiście, że z dupy ;-). Ciągle mam nadzieję, że coś z tym zrobią ale niewykluczone, że to jednak przerasta Niantic. Chyba przyjdzie nam się z tym pogodzić, natomiast dla nowych graczy to już nie będzie problem.