Wpis z mikrobloga

@pablopavo7: z tymi z ali jest taki problem ze tam sa wszyscy resellerzy i nawet jak do niego napiszesz ze cos nie dziala to zanim on napisze do swojego bosa to troche minie ; p dodatkowo oni najczesciej sa w innej strefie czasowej takze to tez problematyczne. wlasnie "gadam" z jednym gosciem to odpisuje mi o 2 w nocy i tez nawet jak jest online to ma jakis spózniony zapłot bo
  • Odpowiedz
@pablopavo7: ja mam tego jako alternatywa 36,84 zł 13%OFF | Ekran dotykowy LCD kompatybilny z Sony PSP 3000 PSP3000 serie 3000 3001 3004 3006 3008 réparation de Consol
https://a.aliexpress.com/_ujEm7w. .poprzednio miałem na 3msc.potem na 6msc teraz mam na rok. Czasem na Samsung tv rozjeżdża się dźwięk, pomaga zmiana kanału. Nie wiem jak by bylo na innym odtwarzaczu. Ogólnie ok
  • Odpowiedz
Ja używam jako alternatywy. Daje rade. Czasem dźwięk rozjedzie się z obrazkiem lub dźwięk zaniknie .wtedy zmiana kanału i powrót naprawia dźwięk.mowie tu o liście na Smart TV. Może na android działa bez problemu. Ogólnie cena/jakość to ok. Weź na miesiąc za zawrotne 8zl i zobaczysz
  • Odpowiedz