Wpis z mikrobloga

o #!$%@?, ale te wykopki co się tak burzą "O #!$%@? ZRYWANIE PRZEZ SMS FACEBOOKA WOLOLO" to bym kopał po ryju. co to #!$%@? XIX wiek, że wszystko trzeba załatwiać osobiście? jak nie chcę na #!$%@? patrzeć nigdy więcej to posługuję się zdobyczami XXI wieku, które mają za zadanie ułatwić mi życie. po co mam rozmawiać z człowiekiem, z którym nie chce mi się już rozmawiać, a chcę tylko przekazać informację? #!$%@? wykopki, rak jakich mało. : /

#buldupy #wykoptostanumyslu
  • 12
@DrussLegenda: ale czy umiesz czytać? podlinkowałem sprawę, do której się odniosłem.

@t3m4: lol, przecież właśnie o to chodzi, że jak laska jest szmatą i się #!$%@? po kątach to dlaczego ja mam okazywać jakikolwiek szacunek?

@Szaft: i niby chcesz powiedzieć, że od XIX wieku do dnia dzisiejszego ludzie się nie zmienili kulturowo? xD
@BenderRodriguez: nie mówiłem o tym komentarzu. Chociaż prawdę mówiąc w tej sytuacji to musiałoby być strasznie zabawne z nią zrywać. A jeśli ona nie wiedziała, że on wiedział, to raany, to dopiero można by było mieć ubaw :D

@andrzej_potrafi: dobra dobra, najpierw pisałeś ogólnie, dopiero potem dodałeś link do komcia, więc i ja napisałem ogólnie.