Wpis z mikrobloga

Ogółem, jeśli zostało włączone na telefonach, których nie ma na liście, to zostanie wyłączone automatycznie. Czy posiadane telefony są na liście tych certyfikowanych dla działania tej usługi i rozliczania prawidłowego - lista jest tutaj: https://www.orange.pl/view/wificalling - na dole strony?

Jeśli są spoza listy, to niestety, nie da się tego przeskoczyć i włączyć usługi tak, by została


faktycznie nie da rady #wificalling włączyć na telefonach spoza listy? ()
próbował już ktoś?

w domu praktycznie nie mamy zasięgu, trzeba wychodzić by gdzieś zadzwonić..
gdy mama kupiła nowy telefon (Xiaomi Redmi Note 10) i włączyłem jej tę usługę, to mega się cieszyła, jednak po jakimś czasie przestało to działać ()
wyczytałem że Orange automatycznie wyłącza, czasem po kilku dniach, po wykryciu telefonu spoza listy. Trochę to słabe, że nie mogę korzystać z funkcji swojego telefonu, szczególnie gdy Orange nie jest w stanie dostarczyć mi odpowiednio dobrej usługi, tak bym się tym nie musiał przejmować..

ps. na liście jest Xiaomi Redmi Note 10 5G, ona ma wersję bez 5G xD
#telefony #smartfon #operatorzykomorkowi #orange
  • 1
@Marcinnx: odpalałem wifi calling na totalnie niewspieranych (oneplus 7 pro) i działało podobnie jak na innych, nikt mi nie wyłączał. Inna sprawa że teraz mam oficjalnie wspierany z listy i też działa tak sobie.

Jeśli chcesz 99,9999999% działania wifi calling to bierz iphona. Na zadnych innych telefonach wifi calling tak dobrze nie dizala