Wpis z mikrobloga

@TMP_2137: Myślę że bardziej sugestia przez to, że wrzuciłem znaleziony kontrakt który odpowiadał założeniom (były jeszcze dwa inne z 2bilionami supply bo ktoś pewnie nie ogarnia, że billion to miliard) ale oczywiście zapomniałem, że nie da się zapamiętać 5-6 ostatnich znaków kontraktu i porównać z tym co na telegramie wrzucą i trzeba się #!$%@?ć jak tylko pojawi się lp na pancake ehhh...
Mi oryginalny projekt smierdzial scamem (ostatecznie na ten moment chyba jednak nie jest) wiec i tak nic nigdzie nie wplacilem tylko sobie obserwowalem watek jak sie rozwinie xD Chociaz powiem Wam ze przez moment na tym telegramie podali jakis inny contract niz ten co jest teraz oficjalny ale zmienili po 2 sec. Niesty nie zdarzylem zapisac ale nie zdziwlbym sie jakby za tym fake i oryginalnym stala ta sama ekipa, szczegolnie ze
zajebiscie zamieszany, tylko ze to ty podales adres a ja sledzilem wszystko na bsc i podalem dalej, myslac ze to prawilny kontrakt, jeszcze na tg ludzie pytali ile bedzie w liq, sam wsadzialem 0.1 bnb i widac ile jest warte, takze jestes zamieszany w to mocno