Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@diagnoza-przegryw: Chcesz matce się przyznać, że jesteś gejem? Nigdy nie zrozumiem tej fiksacji przegrywów na punkcie tych mistycznych chadów i murzyńskich knag, jedynie krypto gejostwo się nasuwa. Kobiety są złe, chlip chlip, patrz jaka głupio polka, a no i dawajcie zdjęcia Chadów bo chce sobie popatrzeć xD
@General_Lee: Pa jaki boomer, on nic nie rozumie, co innego zoomer, ten to ma cały internet w głowie i wie wszystko o życiu. Wyczytał w necie, że jest jakiś układ reptaliański i jak się nie urodzisz giga chadem, to życia fajnego już nie możesz mieć. Głupie boomery nic nie rozumieją, tylko elita z tagu przegryw xD
@Rudyprzegrywv2: Dlaczego wy przegrywy macie problem z argumentacją? Dlaczego spadówa? Bo bolą fakty i nie chcesz tego czytać? Zdefiniuj ten dobry start. Bo tak to jest najłatwiej, eeee, on miał lepszy start. Nigdy nie jest moja wina, tylko ktoś miał lepiej. Co to są te nadgeny? Nauka coś o nich wie? To jest jakaś fachowa terminologia? Ja mogę powiedzieć, że to czy ktoś znajdzie dobrą pracę, znajomych, czy dziewczynę, to zależy
@MrNobody333: '' Rodzice ze młodu zmusili Cię do oglądania chińskich bajek i izolacji od ludzi, że przez ten zły start teraz masz problem z poznawaniem ludzi a zwłaszcza kobiet?''

Wychowywałem się bez ojca, a moja chora na serce i psychikę bezrobotna matka, była nadopiekuńcza i stwierdziła, że świat mnie skrzywdzi i wyrosnę na normalnego gościa jak nie wpadnę w toksyczne towarzystwo i nie będę się ''szlajał'' zaszczepiła mi strach przed ludźmi
Chodziło mi o coś innego. Nikt nie robi tego tak dosłownie, ale zachowuje się pokazując, że nie jest się normalnym. Świat nie działa tak, że Ty czegoś chcesz i reszta ma się dostosować, jest odwrotnie. Jeśli chcesz być ekscentrykiem i żyć po swojemu, ok, ale nie miej później pretensji że reszta społeczeństwa nie chce zadawać się z ludźmi którzy mają dziwactwa. Jak nie masz social skilli bo Cię nigdy nie interesowało by