Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#programowanie

Da się zrobić tak żeby dla konkretnej marki wyświetlało inna zawartość strony ? Albo inaczej. To się na pewno da a czy da się znaleźć gdzieś info że tutaj tak jest ? Mam podejrzenie że jak otwieram stronę na Samsungu to pokazuje mi cenę wyższa o 200 zł . Otwierałem ja na komputerze , na Xiaomi, na iPhone i tam jest niższa o 200 zł. Na dwóch Samsungach otwieram i jest o 200 wyższa. Umie ktoś to sprawdzić ?

https://pl.webuy.com/product-detail?id=ssamg998b256gcbsla&categoryName=telefony-android&superCatName=telefony&title=samsung-galaxy-s21-ultra-256gb-czarny-bez-simlocka-a
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3dnow: nie znam się . Poprostu dziwne jest to, że ja widzę inna cenę niż inne marki. No nie mam innego wytłumaczenia .A jeśli to wina moich dwóch aparatów które mam w domu to jak mam to wytłumaczyć . Stronę odswiezam , odpalam w trybie komputerowym w chromie . Cały czas wyższa cena .
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@komar251: jest taki header agent który wysyła przeglądarka podczas zapytania o stronę, być może Samsungi wysyłają tam coś więcej niż "Chrome 86", spróbuj z Firefoxem albo czymś takim albo wyczyść ciastka, możliwe że jakiś portal jak Facebook zna twój model telefonu i oni sobie z zewnętrznych ciastek to zaczytują.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PortowySzczur: no dobra . Tylko mi się trochę też rozchodzi czy to nie jest delikatne naciąganie klientów Samsunga ? Jak kliknę kup teraz dodaj do koszyka to ja zapłacę 4600 a z innego telefonu zapłacę 4400. O to mi chodzi . Czy jest możliwe że naciągają lekko. Może to błąd strony . Może mojego telefonu . Tego nie wiem . Z ciekawości chciałem się dowiedzieć od ludzi którzy się znają .
wyczyściłem ciasteczka i jest niższa cena. Jakiś pomysł czemu


@komar251: Widocznie ta strona ma taki model biznesowy. Kiedyś (nie wiem jak teraz) był podobny patent jak wchodziłeś przez Ceneo - niektóre sklepy obniżały ceny.