Wpis z mikrobloga

#materace #sen #materac #sypialnia
Hej,
Poszukuję dobrego materaca 160x200 dla osób z problemami z kręgosłupem. Z tych testowanych z żoną wpadły nam w oko z psinka termoplastyczną. Faworytem dotychczas była Serene Vita, ale wpadliśmy jeszcze do sypialniaplus i tam mają materace firmy Hamilton i jest fajny rabat na model Five Z. To już trochę inna budowa, bo sprężyny+wełna+pianka, ale leżało się kozacko. Mocno się nad nim zastanawiamy, jednak różnica w cenie znaczna. Czy zna ktoś tę firmę? Reklamują się że są w hotelach typu Hyat czy Hilton, jest polska strona internetowa, ale nie ma na niej informacji kto to produkuje, gdzie, nawet nie ma nazwy firmy czy nipu. Anglojęzycznej strony nie znalazłem. To nie jakaś ściema?
Dzięki
  • 8
  • Odpowiedz
@Ikjam1367: Bardzo mnie zaciekawiłeś materacami firmy Hamilton :) Dość dobrze znam rynek materacy w Polsce, w Europie jaki w US i o Hamiltonie nie słyszałem... podobnie jak nie słyszało Google :) Przeprowadziłem szybkie śledztwo i wychodzi mi że: Hamilton to marka należąca do firmy Sypialnia Plus (dlatego tylko w ich sklepach można je kupić), a producentem jest turecka firma Yatas. Oczywiście, to że turecki, to nie znaczy że jest to kiepski
  • Odpowiedz
@Ikjam1367: A jaką macie wagę i jakie problemy z kręgosłupem? - te dane możesz mi wysłać na PW. Ten Vita Blue jest materacem dość miękkim (jedna strona średnia, druga miękka). Przy problemach z kręgosłupem raczej nie zaleca się miękkich materacy.
  • Odpowiedz