Wpis z mikrobloga

Jakie zrobić zdjęcie na tindera? Może z ryja nie jestem najgorszy ale nie potrafię się uśmiechnąć ani zapozować. Sylwetkę też mam spoko, może nawet trochę jestem za chudy. Ubrać się potrafię. Jedyne co mogę poprawić to fryzura. Jaka fryzura ukryje zakola i będzie pasowała do zarostu? I która będzie praktyczna, nie wymagająca dużo układania? (to już bardziej na codzień, nie tylko do zdjęcia) Jakie zdjęcia zrobić żeby nie było w lustrze ani w stylu ej Mati zrób mi zdjęcie. Może pytanie głupie ale może macie jakieś rady? W jakiej scenerii? W jakiej pozie? Z jakim wyrazem twarzy? (przypominam że się nie uśmiecham na zawołanie) Gdzie patrzyć? XD itp.
#zdjecia #tinder #badoo #fryzura #zakola #modameska
  • 11
@trypus: Ja zrobilem w sumie 250 zdjęć, w różnych okolicznościach, minach itd by wybrać dwa na tindera. Po prostu kombinuj i zrób ich dużo by potem wyselekcjonować najlepsze. Potem popraw oświetlenie, kolorystykę graficznie.

Oczywiście jak nie masz mordy to za dużo ci to nie da, ale zawsze to jakaś pomoc
@trypus: Jakbym miał duże zakola to rozważyłbym zdjęcie z czapką (xD) na dworzu, najlepiej z jakimś ładnym widokiem, koniecznie poczytaj o złotych godzinach w fotografii. Jeśli chodzi o pozowanie to mi nic nie pomogło, ale możesz spróbować googlowania męskich poz iimitowania którejś XD No i jeśli chodzi o uśmiech to autentyczny jest najlepszy, do tego przy zdjęciu z uśmiechem patrz się w obiektyw, bez uśmiechu poza, ale nie #!$%@? w kosmos
@trypus: A może znajdź kogoś, kto za parę zł zrobi Ci sesje + obróbkę materiału?

Najlepiej takie, żeby wyglądały naturalnie, jak najmniej pozowane, jak najmniej sztuczne. Czyli plenerowa sesja, gdzieś na mieście.

Prawda jest taka, że na Tinderze liczy się 1 zdjęcie, ew 2/3. Jak nie trafisz z gusta 1 zdjęciem to idziesz w lewo. I żadne płatne opcje aplikacji Ci w tym nie pomogą(pomijając to, że dla gości to jest
@trypus: polecam kupić statyw do telefonu i zrobić sobie zdjęcie w jakimś lesie, na polu albo gdzieś gdzie jest ładny widok. Takie zdjęcie będzie wyglądało o wiele lepiej niż to zrobione przednią kamerką albo w lustrze.

Co do pozy to wpisz sobie na youtube "how to look good in photos" / "how to pose men" czy coś w tym stylu. Rób dużo zdjęć w różnych pozach, o rożnych porach dnia i
@trypus: Od dobrych zdjęć na portale i apki randkowe są profesjonaliści, którzy zajmują się tym zawodowo. Ciężko będzie osobie bez doświadczenia samej to ogarnąć, tu potrzeba oka doświadczonej osoby. Coś o tym wiem, bo kilka lat już w tym siedzę. ( ͡ ͜ʖ ͡)