Wpis z mikrobloga

@lentamente: nie, dla mnie podejrzanie zatrzymał się w pewnym punkcie postęp ich presale (pewnie dla pozoru popytu sami kupowali na początku wiedząc, że wszystko i tak do nich wróci) W tej fali shitów po safemoon (marzec - maj) kilka razy naciąłem się na takie akcje, teraz albo znam projekt od backstage (może być nawet wykopowy) albo czekam aż bscheck będzie mi go mógł zbadać po kilku pierwszych transakcjach
na serio się zmyli? ha ha

a na tg jeszcze zapewniali, że zrobili presale wiec i tak mają 72bnb już na swoim koncie i jakby chcieli zrobić ruga to mogli by z tym po prostu zniknąć... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z 1 strony tak z 2 nie.Dobry risercz to podstawa,od telegramu do markietingu.Po tym skamie już wiem mniej więcej na co patrzyć xdd


@ojacie169: Jeżeli na telegramie wrzucają posty typu bay i fotki rocket i same lajki to po tym poznać że to scam ?
Np po tym ze na telegramie większość ludzi to były boty ,jak reklamowali to na Twitterze jacyś ludzie z xxx folllowersami to ludzi na telegramie nie przybywalo,tak samo pre sale słabo szło