Wpis z mikrobloga

Niesamowicie trudnym rozmówcą jest Kubica. Pomijając kwestie "eee", to on non stop jest naburmuszony, wielki problem ma odpowiedzieć na najprostsze pytania, wiecznie jakaś tajemnicza otoczka wobec jego kariery, zamiast powiedzieć, że nie wiem co będę robił, to ten, że ciągle toczą się jakieś rozmowy, co za gość
#f1
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@Lando_Norris: czasem jak ma lepszy humor i rozmawia z Sokołem albo samym Mirosławskim bez Aldony to bywa prawie miły. Ale i tak jest duży progres w porównaniu do czasów z przed małego włoskiego rajdu, wtedy był jeszcze większym bucem.
  • Odpowiedz
@Raa_V: ostatnio obejrzałem sobie jakiś wywiad z około 2010 roku z nim i było podobnie. Tylko, że wtedy jeszcze się normalnie ścigał to można było mu wybaczyć, a teraz wychodzi na zgorzkniałego starego dziada
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Referentdsniezgodnosci: tyle że Gekon był oczywistym pierwszym wyborem więc jego sprawa mogła by być otoczona tajemnicą a Kubicy nikt poza Polską nawet nie traktował jako możliwej opcji na cokolwiek, więc bez problemu mógł mówić, że on kierowcą nie zostanie w Alfie, mimo to dalej kręcił i podsycał dyskusje.
  • Odpowiedz