Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pomocy
Moja żona zrobiła z domu wysypisko śmieci
Jestem 8 lat po ślubie , 3 letni wspaniały syn , dom bez kredytu , zarobki na poziomie 25k - no #!$%@? sielanka
Poza jednym problemem
Moja żona głęboko uszkodzona w dzieciństwie #!$%@? wszystko co zbudowałem na atomy
Jest w trakcie terapii poza tym nic innego nie robi , terapia i telefon i na czas mojej pracy ( 6-7h ) ogląda bajki z dzieckiem

Przykład weźmie szklankę zrobi sobie kawę szklanka zostaje tam gdzie wzięła ostatni łyk
Zamawia ja potęgę kosmetyków które dosłownie gniją pootwierane bo już nie zakręci tubki po użyciu
Jest to wszędzie - dosłownie
Szmaty w ilościach setek kilogramów - w których nie chodzi bo a nóż się przydadzą
Resztki farb , tuszy , materiałów i skrawków kolejnych hobby które rzuca zanim się za jie weźmie , ostatnio znalazłem w kiblu Apple Pencil za 7 stow a pod łóżkiem #!$%@? Apple watcha którego jej kupiłem

Pomocy co robić bo ja już nie mam siły
Nie chce rozwodu i #!$%@? tej rodziny ale już nie mam sił - aha rozmowy nic nie dają przeistaczają się w atak
#zwiazki #rozowepaski #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6198d1541e9981000a57df5f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania:
ciężki temat, kobitka jest chora, bez dwóch zdań, zaburzenia kompulsywne, zbieractwo itp.

żadnej kasy dla żony, robisz zakupy a jej nic nie dajesz, jak chce niech idzie do roboty

to co ma niech wykorzysta, jak nie ma idziesz do sklepu z nią i kupujesz ograniczoną ilość

terapia jeszcze raz terapia

leki

na sucho i bez nerwów, będzie się denerwować itp. skakać, dosąć się,

wytłumacz jej że jest chora

powodzenia i
Nie chce rozwodu i roz%%%dalac tej rodziny ale już nie mam sił - aha rozmowy nic nie dają przeistaczają się w atak


@AnonimoweMirkoWyznania: nie znam się na związkach, rodzinach ani rozmnażaniu, ale jeśli Twoja kobieta nie daje sobie uparcie pomóc, uparcie powiela swoje zrypanie i jest jej z tym dobrze, to może lepiej taką rodzinę rozbić żeby nie zarazić potomka jej trucizną o ile już się nie zaraził. Inna sprawa, że
Ale napisałeś ze jest w trakcie terapii to co wykopowi eksperci mają dodać? Dobrze ze jest bo bez tego ani rusz. Synek do przedszkola a ona do roboty żeby się znormalizowala. Może zróbcie wspólna akcje segregacji kosmetyków i ciuchów, niech mówi co nosi, a co nie i cześć na vinted niech wystawi i lata do paczkomatu jak sprzeda, a cześć do kontenera PCK. Kosmetyki tak samo, z tą różnica ze jak zepsute
@AnonimoweMirkoWyznania Nie cierpię zbieractwa i chomikowania śmieci bo "może kiedyś się przydadzą". Pamiętam, że jak byłam dzieckiem to raz na jakiś czas mama przychodziła do mnie do pokoju z wielkim workiem i musiałam przebrać zabawki, którymi się już nie bawię i ubrania w których nie chodzę żeby poszły dalej do kogoś kto być może będzie się z nich nadal cieszył. Zajebisty nawyk, bo teraz regularnie przebieram ciuchy i kosmetyki. Może spróbuj zrobić
Nie chce rozwodu i #!$%@? tej rodziny ale już nie mam sił


@AnonimoweMirkoWyznania: rodzina już jest w stanie rozkładu, a narastająca frustracja i złość, ostatecznie doprowadza do dramata i rozstania;

zamiast rozmowy face to face (która nie działa), możesz porozmawiać przy pomocy mediatora/terapeuty i zobaczyć co z tego wyjdzie; poza tym to tak naprawdę niewiele możesz - bo co ubezwłasnowolnisz ja i zamkniesz psychiatryku?
@AnonimoweMirkoWyznania:

straciłeś pozycję w związku - jak laska cie szanuję to się chociaż stara. Najpierw ją zacznij chwalić - prawdopodobnie jest dość wrażliwa, doceń to że zajmuję się dzieckiem - jaką jest matką? - jak #!$%@? ciągle ale jest troskliwa, ciepła, wrażliwa na jego potrzeby - to doceń to i ją chwal za rzeczy które wydają ci się nawet głupie, że tak ciepło do niego mówi, że czyta książeczkę, że podoba