Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy uważacie i zgadzacie się z opinią, że ludziom w pewnym wieku nie wypada już czegoś robić czy jakoś się zachowywać? Np. Facetowi w wieku 40 lat nie wypada robić tego, co robił, gdy miał lat 20? Sam mam prawie 40 na karku i moja kobieta narzeczona ciągle mi to powtarza. Dla przykładu chodzi o styl ubioru (dżins jasny, latem krótkie spodnie) i sandał męski, gry video, pseudo (Ser Biedron) itp. Co myślicie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61977e705ec89c000a4c26bb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 73
  • Odpowiedz
ludziom w pewnym wieku nie wypada już czegoś robić czy jakoś się zachowywać


@AnonimoweMirkoWyznania: typowe pierdzielenie ćwoków z kijem w dupie. Przez całe życie przechodzą nie robiąc tego na co mają ochotę, ale to "co wypada". Ważniejsze niż własne szczęście jest dla nich to jak ktoś inny może ich postrzegać, żyją w ciągłym strachu przed dezaprobatą społeczeństwa. Z wiekiem stają się tymi wszystkimi zgorzkniałymi staruchami którzy umierają w smutku wiedząc że
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 2321
Poniewaz bardzo chetnie bym z Toba wszedl w polemike aby poznac Twoj punkt widzenia. Jakkolwiek poki co, stosujesz argumenty ad personam, wiec moge wnioskowac, ze nie zalezy TObie na wymianie zdan, rozszerzenia punktu widzenia, konfrontacji pogladowej, a chodzi o zwykly atak na druga osobe.
  • Odpowiedz