Wpis z mikrobloga

@Tomasztom: bo oni nie kuma, że dla kogoś te $5 co wrzucił czy tam $100 to nie jest duży hajs i może sobie pozwolić go stracić. a zabawę wiedzę macie przednią przy robieniu tych memów. Ktoś to wrzuca na reddit czy coś tam?
  • Odpowiedz
@trumnaiurna: chłopie wchodziłem przy 5k przy 20k i przy 200k i cały czas zarabiam a ty placzeeesz, ja robię haaajs a ty płaczeeeesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) krzyczysz piszczysz ze coś jest źle, ja zarabiam a ty płaczeeeesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@trumnaiurna: ja ładowałem na minę? Czy ja komuś wyciągnąłem pieniądze z portfela? Xdd chłopie każdy ma swój rozum i jka ktoś ma głowę to zarobił. Wielu zarobiło a ty nadal płaczesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tomasztom: bo on wchodzi tylko w poważne projekty. wiesz whitelist do presale i hajs na naganianie i filmiki na yt. i potem sam zrzuca te tokeny na ludzi nagonionych tym marketingiem, gdzie kupił taniej, niż oni kiedykolwiek mieli okazje i uważa, że to jest bardziej moralne xd
  • Odpowiedz
@Tomasztom: Tyle, że on tego nie robi bo wyszukuje te projekty i wykopki na to nie zasługują. ale on nie widzi tego, że BNB z presale idą właśnie na naganianie. I potem są projekty pokroju scam defi xd Bo on nie wchodzi w coś mądrego tylko też w meme coiny, żeby nie było
  • Odpowiedz