Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakiegoś gastrologa w Poznaniu?
Mam problemy ala IBS, jeden zlecił kolonoskopie, nic nie wyszło to przypisał od razu coś na IBS co nie działało. Drugi podszedł bardziej profesjonalnie i zlecił badanie SIBO, Helicobacter, Giardia lamblia, Kalprotektyna i pasożyty ale też nic nie wyszło. Przypisał inne leki (kreon, tributron i tribux) - jest mała poprawa ale raczej bez rewelacji. Także szukam teraz jakiegoś innego lekarza czy jeszcze jakichś innych badań, leków by nie zalecił.

#poznan #gastrolog #lekarz #ibs
  • 13
Ja polecam narine probiotyk + witamina D 10 000 z k2mk7, odstawienie mleka i kawy na jakiś czas. Chleb ewentualnie graham. Wiem co mówię, Wyleczyłam to gowno :)
@bofort: Udałem się do gastrologa z dobrymi opiniami (Kraków) na ZnanyLekarz, na pierwszej wizycie dostałem do zrobienia sporo badań krwi i testy wodorowe na nietolerancje pokarmowe(realizowane były w tej samej placówce) i wlasnie wyszła nietolerancja na fruktozę i sorbitol. Robiłem jeszcze test oddechowy na SIBO i laktozę, ale wyszły negatywne. Jestem wlasnie po kolejnej wizycie i dostałem dietę, kolejne badania i leki.