Wpis z mikrobloga

Pomoc frontexu ma polegać na przysłaniu ludzi do nadzorowania ludzi więc podziękował


@Peeleejin: ma polegać na deeskalowaniu konfliktu i opiera się na doświadczonych urzędnikach mających już do czynienia z podobnymi kryzysami

nie zdziwie sie ze ten unijny #!$%@? jebnie po tej akcji w przeciagu paru lat. Cos mi sie wydaje, ze Brytole wiedzieli co robia wypisujac sie z tego cyrku.


@jaworr: baćka z putinem z radosci obertasa zatańczą, a wykopki
@lumpex200: no jak masz państwo, które od wartości unijnych się odwraca i na własną rękę próbuje coś robić bez pomocy UE, to co mają zrobić.

Inną sprawą jest to, że u nas dyplomacja leży i kwiczy. Zwróć uwagę także na to, że nawet jak mieliśmy dość silną pozycję w UE (vide kryzys na Ukrainie w 2013 r./2014 r.) to nasz MSZ sam negocjował w związku z tym co tam się działo,
@JemKredki: bzdura, to są ludzie, którzy mają doświadczenie z pracy na granicy i sytuacjach z nielegalnymi z kryzysów na Morzu Śródziemnym. Ja wiem, że Pan Wąsik osobiście nadzorował akcje z nielegalnymi na granicy Malty, Grecji, Włoch i ze trzech polskich pograniczników było tam wysłanych do pomocy, a może ze stu brało udział w szkoleniu, ale ludzie z Frontexu, którzy brali osobiście udział w pilnowaniu granicy UE mogliby się sporo od tych
@Joii: tak pus jest clown world zgadzam się, ale nie nie znaczy że unia ma się zniżać do poziomu naszej krajowej polityki, a co się stało po telefonach Merkel, cała wschodnia telewizja grilluje uznanie łukaszenki, bo jak inaczej to nazwać skoro tak wysoko postawiona osoba do niego dzwoni, dodatkowo pokazuje to na arenie światowej jak słaba jest unia ze nie potrafi sankcjami zgnieść tego robaka i postawić się Rosji tylko jak
@lumpex200: to dotyczy tylko Niemiec a nie całej unii, jakiś interes za tym stoi ale wiadomo że rozmowy toczą się na linii Merkel - Putin - Łukaszenko a my niczego się nie dowiemy konkretnego