Wpis z mikrobloga

Nie wytrzymie Mirki, trzymajcie mnie XD Jest akcja „listy dla seniora”, w której seniorzy piszą listy do mikołaja - wybieracie list i kupujecie np. pościel, ubrania, leki W ZAŁOŻENIU. Ale przeglądam te listy i co jeden to lepszy. Seniorzy proszą o zakup:
1. Telewizor 40 cali, bo cytat „słabo widzę”, dlatego 40 cali tylko wchodzi w grę XD
2. „Dużej ilości tytoniu i koniak na krążenie”
3. Smartfony, laptopy, to już co drugi senior chce, normalka
4. „Plecak turystyczny NIKE, tenisówki NIKE, dres JORDAN”
5. Grę na PS4
Chciałabym, żeby to był bajt. Screeny w komentarzach. Czy tylko mnie śmierdzi wykorzystywaniem przez rodziny starszych ludzi do dostawania rzeczy za darmo?
  • 32
@inspekcjapip: gra na PS4 to taki wygórowany prezent? Biorę udział w akcji jako pomagający, przejrzałem kilkadziesiąt listów, większość z nich była pisana przez opiekunów starszych ludzi.. Na smartfon nie natknąłem się ani razu więc "co drugi" to chyba lekka przesada xD wybrałem taki, na którego spełnienie mnie stać i tyle. Zresztą mając 60+ lat miałbym #!$%@? co sobie ktoś pomyśli i pisałbym swoje WYMARZONE prezenty.
@LubiePieski:

mam 37 lat


Wystarczy, żebyś przeczytał opis akcji.
Uwaga, cytuję: "Drogi Święty Mikołaju, poniżej czeka na Ciebie pula listów napisanych przez Seniorów i mieszkańców placówek opieki, które zgłosiły się do udziału w naszej inicjatywie"

Podkreślam: "i mieszkańców placówek opieki"

Prezentujesz postawę w stylu: pani redaktur my nie czytali tylko podpisali.
@LubiePieski: Kolejny rok próbuje pomoc w szlachetnej paczce i kolejny rok dostaje czystej #!$%@? czytając opisy
Przykład:

Pani Iza ma 27 lat , jej sytuacja życiowa jest bardzo ciężka , mieszka z babcia i dziadek utrzymują się z dwóch emerytur i renty socjalnej , pani Iza ma ciężko bo studiuje dziennie i nie może podjąć pracy zawodowej …..
Potrzebny jest laptop itp itd

Nosz #!$%@? mac