Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurna, teraz to chyba tylko sznur, co?
Takiego wala, zyskuję majac ten kredyt przy tej inflacji xD

Zarobki oboje rok do roku minimum +20%, i tak od kilku lat, rata to ~10% naszych dochodów, a oszczednosci i tak mam w gieldzie i innych walutach, wiec na nich tez zarabiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz stupkarze placzcie dalej, liczac ze kredytobiorcy sie zesrajo i kupicie cos w centrum wawy za 30% obecnej ceny xD

Tak naprawde Wy tracicie najmocniej, tylko nadal tego nie rozumiecie.

#nieruchomosci #kredythipoteczny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6193fcd96d062d000ad4567c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Kurna, teraz to chyba tylko sznur, ...

źródło: comment_1637142137GpM60TGjRyZPLB7bTp6VnY.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
A teraz stupkarze placzcie dalej, liczac ze kredytobiorcy sie zesrajo i kupicie cos w centrum wawy za 30% obecnej ceny xD


@AnonimoweMirkoWyznania: Nikt nie twierdzi że kupisz sobie mieszkanie w złotej 44 za 100.000zł, ale raczej że te pato-deweloperskie osiedla na obrzeżach po środku #!$%@? niczego czeka ciężka weryfikacja przez rynek xD
  • Odpowiedz
No cóż, jest jeszcze opcja, podryw na hiphopowca, stracicie prace, krach nie giełdzie, stopy 2x do góry, inflacja, I tracicie nieruchomośc i na ulicę. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja się cieszę, że mam nieruchomości po starych i nie muszę brać kredytu, życzę powodzenia w spłacie (bez ironii).

Jak widzę te kredyty do spłaty to aż mnie ciarki przechodzą, te kłótnie z tymi, którzy nie mają ani kredytów ani nieruchomości tak samo dramat.

Do czego ludzi w tym kraju sprowadzono przez ostanie 30 lat.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania mam 28 lat i mieszkanie 4 pokojowe na warszawskim Mokotowie i żadnego kredytu, z czym do ludzi biedaku, do czego to doszło żeby się chwalić bańka kredytu, to że teraz zarabiacie nie znaczy że cię zaraz samochód na pasach nie jebnie i przestaniesz zarabiać a rata ci zaraz pójdzie w górę o parę ładnych procent i co wtedy, głupota ludzka nie zna granic
  • Odpowiedz
  • 0
Ja jestem lepszy. Mam 25 000 zł kredytu konsumenckiego. Nie spłacam rat bo już mi z wpłaty nie zostaje. Komornik może mi zabrać ewentualnie wynajmowane mieszkanie.
  • Odpowiedz
@TheBlackList: no nie, napisal, ze zmaleja zarobki - przeciez o procencie bylo napisane w poscie, na ktory odpowiada, wiec jego odpowiedz nie mialaby sensu


/Btw więcej. "xD" musisz robić wtedy wypowiedź nabiera smaku


Lubię dobrze doprawione rzeczy
  • Odpowiedz
BogatyObywatel: Gościu, wpieprzyles się w mieszkanie w chatce z kartonu na lata. Nic w zyciu nie zobaczycie, nie zmienicie bo "szkoda, tyle już włożyliśmy w to mieszkanie". Twoje życie to będzie codzienna rutyna. Już nie mówiąc o tym że kupiłeś mieszkanie w brzydkiej Warszawie, gdzie ludzie mieszkają jedynie dla pracy.
Juz nie mówiąc, że Polska to jeden z najszybciej wymierających krajów UE. I ty wierzysz, że twoja chatka z dykty będzie
  • Odpowiedz