Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurna, teraz to chyba tylko sznur, co?
Takiego wala, zyskuję majac ten kredyt przy tej inflacji xD

Zarobki oboje rok do roku minimum +20%, i tak od kilku lat, rata to ~10% naszych dochodów, a oszczednosci i tak mam w gieldzie i innych walutach, wiec na nich tez zarabiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz stupkarze placzcie dalej, liczac ze kredytobiorcy sie zesrajo i kupicie cos w centrum wawy za 30% obecnej ceny xD

Tak naprawde Wy tracicie najmocniej, tylko nadal tego nie rozumiecie.

#nieruchomosci #kredythipoteczny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6193fcd96d062d000ad4567c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Kurna, teraz to chyba tylko sznur, ...

źródło: comment_1637142137GpM60TGjRyZPLB7bTp6VnY.jpg

Pobierz
  • 40
Rata to 10% zarobków, dlatego potrzebowaliście kredytu xD


@Lubie_Budyn: no a co w tym dziwnego? ja sie bym raczej smial z tych co maja raty na 30-40% zarobkow , bo to oznacza ze niezbyt rozsadnie podchodza do tematu.
Ja mam podobnie, kredyt to niewielka czesc budzetu, dzieki temu mozemy odkladac kase, nadplacac kredyt i byc spokojnym przy wzrostach stop. Bo wiesz jesli stopy pojda do gory np do 6% i kredyt
Rata to 10% zarobków, dlatego potrzebowaliście kredytu


@Lubie_Budyn: zakladajac 40k dochodu na oko, to wychodzi, ze OP mogl kupic z kredytem na banke teraz, lub czekac 3 lata z kupnem. Trzebaby byc kretynem zeby czekac xD

Eh, wykopki i ich pojecie o zyciu i finansach xD

prawdopodobnie 6-7% w przeciągu następnych miesięcy?


@Lubie_Budyn: xDDD
Zaklad o stowke na jakies schronisku, do kiedy niby dobija do 7%? xD dawaj datę
@ButtHurtAlert: generalnie nie do końca tak to będzie wyglądało. Skoro kredytu ma 1mln to zakładając ze miał 20% wkładu własnego, to nieruchomość była za 1,25mln. Wiec pierwsze założenie to, ze jego nieruchomość stanieje o 40% od momentu zakupu, no ok, niech będzie. Jeśli chodzi o to ile będzie miał do spłaty, to ciagle będzie miał ten milion (bo to jest kapitał który pożyczył od banku). Tyle ze zwiększę się odsetki do