Wpis z mikrobloga

Mam od jakiegoś czasu #mi11lite5g, używałem na nim #miui12 lecz po pewnym czasie zaczął się samoczynnie resetować. Wgrałem #miuipolska i nie resetuje się ale są inne problemy, nie można do końca pobrać multimediów z dysku google do #whatsapp , mieli w kółko i nie chce przestać, mimo, że jest 100%. Drugi problem to gdy używam #novalauncher na liście ostatnich aplikacji, niektóre znikają, jest tylko etykieta ale brakuje podglądu i nie można wybrać takiej aplikacji.
Mam odblokowany bootloader, chcę wgrać z powrotem global. Czy nie uszkodzę telefonu podczas wgrywania? Czy zrobić to z #twrp , czy jednak pójdzie z recovery, który jest w telefonie w tej chwili? Który rom pociągnąć? Czy będę mógł później bezpiecznie zablokować bootloader? Same kłopoty z tym telefonem, miałem wcześniej mi6 i nigdy nie sprawiał mi tyle.
#xiaomi
  • 3
@Grumens: o dziwo też #!$%@? jego mać po jakimś czasie zaczęły się dziwne akcje z miui12 - jakieś resety, masowe crashowanie aplikacji przy ok 25-30% baterii do czasu restartu telefonu. Jestem na MIUI 12.0.3 by xiaomi.eu (miui polska, nie?), a dokładniej to V12.0.3.0.QEACNXM - telefon to Mi 8.