Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiterLyncz: do 14 dni zrobimy minimum 0.30 , a może pod 0.70 . No chyba , że król #!$%@? i cały rynek wtedy . Ale ogólnie zajebista cena na wchodzenie . Ja dołożę i mam nadzieję że do środy nie urośnie , bo wtedy mam zamiar dokupić .
@mkorsov i tu się mylisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) przy takim wolumenie to, ze wieksza ilość tokenow zostala sprzedana nie ma żadnego przełożenia. Fakt jest taki, że każdego dnia Jasmy notuje coraz większą ilość hodlerow, więc jak znowu wystrzelimy 200-300% to ewentualnie pomyślę o sprzedaży.
@PiterLyncz: tak, to nic nie znaczy, co z tego, że jest to japońskie IoT? VAIO - nie rozśmieszaj mnie, kto z tego korzysta? Toyota - no ok być może jakiś argument, chociaż ze strony Toyoty nie znalazłem żadnej wzmianki o Jasmy - czyli o współpracy na razie nie może być mowy. Sam jestem grubo w Jasmy ze średnią cena zakupu 0,0124$, ale teraz jest dump i o ile w tym/przyszłym tygodniu
@PiterLyncz: Piter jak już cytujesz to cytuj całość kontekstu. Siedzę z uśrednioną ceną na 0,0124$ i to czy spadnie do 0,04 czy 0,08 nie robi mi różnicy i tak jestem na plusie. A twoje nagabywanie wykopowiczów na ładowanie się na obecnej górce jest po prostu nie uczciwe...Je nie neguję tego że będą wzrosty, aczkolwiek długoterminowo ten projekt umrze.