Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? jest należeć do MENsy, 99% ludzi otaczających Ciebie to idioci, wszędzie widzisz czyjeś poczynania bo czytasz ich jak z książki. Brak zrozumienia przez to że nie widzą tego co Ty widzisz. Jak się nie odezwiesz to tego nie dostrzegą że może Cię coś skrzywdzić, robienie z siebie idioty wśród idiotów bo powiedziałeś coś czego nikt swoim umysłem nie dostrzegł ( a nawet usłyszysz że masz urojenia ). Myślisz o każdym dniu i jutrze bo rozdrabniasz każde wydarzenie na szczegóły. Zajście na studia i myślenie o nich mnie powala na łopatki i tu mimo uparcia z mej strony nasuwam pytanie do was. Jakiś zawód po studiach co by wymagał minimalnego kontaktu z ludźmi? Wiem że jest programista, ale to wlepianie się w świecący ekran mnie trochę odsuwa. Może inżynier czegoś? Całkiem lubię matematykę choć zwykle wszystko mnie ciekawi ale wiedzmy że chcę być w jednym zawodzie
Kiedyś se postawię domek na wsi/jeziorze bo moi rodzice to ekstrawertycy i 24/h coś musi grać inaczej #!$%@? dostają a ja się męczę tym hałasem. Jak nie telewizja to rozmowy bez końca
#pytanie #studbaza #mensa #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6192d9006d062d000ad4422f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@AnonimoweMirkoWyznania: Może przede wszystkim przestań uważać się za Doogiego Howsera, bo posiadles umiejętność rozwiązywania testów IQ, które mają tyle wspólnego z realnym poziomym inteligencji co ustna matura z języka polskiego, dopóki nie potrafisz niczego konkretnego i jeszcze pytasz na wykopie, czym właściwie powinieneś się zająć to jesteś... kretynem z nabrzmiałym ego ¯\_(ツ)_/¯
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli nie jesteś w stanie przekuć swoich możliwości na wpływanie na rzeczywistość, to w sumie nikogo to nie obchodzi.

Rakiety na Marsa nie zbudujesz. Samochodu elektrycznego też nie. Leku na raka nie wynajdziesz. Cyberpunka 2077 nie naprawisz. Produkcji nie zoptymalizujesz.

Możliwe, że niczego innowacyjnego nie wymyślisz (no, chyba że zaczniesz się ukierunkowywać na ten temat i ogarniesz jak zdobywać/obracać kapitałem oraz R&D).

Vide #elonmusk i #jeffbezos
Jak się nie odezwiesz to tego nie dostrzegą że może Cię coś skrzywdzić, robienie z siebie idioty wśród idiotów bo powiedziałeś coś czego nikt swoim umysłem nie dostrzegł ( a nawet usłyszysz że masz urojenia ).


@AnonimoweMirkoWyznania:

Rozważałeś kiedyś myśl, że może rzeczywiście masz urojenia od tej manii wielkości nad innymi ludźmi?
ZazdrosnaEskimoska: Taki super inteligentny a nie wie, że w życiu szczęście daje inteligencja emocjonalna a nie IQ i szybkość znajdywania zależności w ciągach. Zacznij od terapii (np. IFS, CBT, Mindfulness) to nie będziesz wybierał pracy przez pryzmat swoich ograniczeń i lęków tylko zaczniesz realizować własne głębsze potrzeby. I nie, twoją potrzebą nie jest kompletna izolacja, inaczej byś tutaj nie siedział i nie szukał ludzkich bodźców oraz anonimowego wsparcia.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: ten wpis to prowokacja, eksperyment socjologiczny dla spostrzegawczych, a może popis głupoty?

>#!$%@? jest należeć
#!$%@?

>MENsy
Mensy

>Ciebie
ciebie

>poczynania
działania

>bo
, bo

>jak z książki
jak książkę

>to że
to, że

>tego co
tego, co

>Ty
ty

>odezwiesz to
odezwiesz, to

>tego nie dostrzegą
nie dostrzegą tego

>że
, że

>może Cię coś
coś może cię

>idiotów bo
idiotów, bo

>coś czego
coś, czego

>( a
(a
daje inteligencja emocjonalna

@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma takiego naukowego pojęcia jak "inteligencja emocjonalna" możesz mieć na myśli empatię, się wątpię czy ona da ci aż tyle szczęścia. "Inteligencja emocjonalna" to pojęcie wymyślone przez zakompleksionych ludzi którzy chcą się pochwalić jakakolwiek inteligencją bo ich piecze, że nie potrafią rozwiązać tych testów na które tak bardzo szczują i hejtują ¯\(ツ)/¯