Wpis z mikrobloga

@Unifokalizacja: W Karelii Karelowie już prawie nie istnieją. Kto mógł to uciekł do Finlandii, resztę wywieziono ba Syberie gdzie zmarli lub zostali zrusycyzowani. Często spotyka się ruskich o mega jasny włosach i trochę skośnych niebieskich oczach.
@taki_tam_ktos: Eh, why so serious? To tylko przyśpiewka satyryczna.

Tutaj zresztą bardziej chodzi o ostatnią zwrotkę piosenki, którą ze względów oczywistych pominąłem. Jakby Rosji nie było, sytuacja Polski byłaby dużo stabilniejsza.
Tutaj zresztą bardziej chodzi o ostatnią zwrotkę piosenki, którą ze względów oczywistych pominąłem. Jakby Rosji nie było, sytuacja Polski byłaby dużo stabilniejsza.


@GaiusBaltar: Tu nie tyle się spiąłem do Ciebie, co do ludzi którzy to na poważnie biorą.

Tak to się z Tobą zgadzam. Szkoda, że Związek Radziecki nie rozsypał się jeszcze mocniej niż w rzeczywistości, chociaż z drugiej strony ciężko gdybać co by Stany zrobiły wówczas bez tej przeciwwagi i
@taki_tam_ktos: W sumie zapomniałem, że są tutaj tacy, którzy na serio chcieliby takiego scenariusza i chcieliby mieć w granicach coś co pod względem rozwoju jest 100 lat za najbardziej zacofanymi regionami Polski.

Dla mnie wystarczy tylko taki jak poniżej... albo bardziej realistycznie, tak jak proponujesz, rozczłonkowana Federacja Rosyjska.
GaiusBaltar - @takitamktos: W sumie zapomniałem, że są tutaj tacy, którzy na serio ch...

źródło: comment_1636968360qjUEqivlek8llEySpX4IP8.jpg

Pobierz