Wpis z mikrobloga

Hahahaha, ja tu nawet nie wiem co pierwsze obśmiać, co za pelny cringu odcinek. Czy Fitnesiare z Penisista, którzy najwyraźniej są nieusuwalni z hotelu, czy zrobienie z nich króla i królowej hp, skazujacych poddanych za obgadywanie( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy może Loniak, walczący znów że swoją głową, bo nie wie czy manipulowal czy nie manipulowal? Czy może rozmowa Chomika z Fitnesiara, że w sumie to wszystko spoko, chociaż go wyzwala od bezjajecznego debila na koniec, ale Chomik rozumie sam by tak zrobil? A jeszcze Luki bdsm, który mówił że dochodziły różne głosy, że to Wiki obgaduje - czy mogliby powiedzieć skąd te głosy czy to tajemnica produkcji? Kasioha? - przeciez na nią każdy jechal? Już nawet nie komentuje tego, że to jakaś piąta szansa na wywalenie Loniaka, a leci ktoś inny - Vanessa serio? Co do wyboru dwóch skazańców, to był jedyny słuszny wybór, no bo fitnesiara lubi uszatego i matiego, więc niby kogo innego miała ruszyć. No i wisienka na torcie gównoburza Milchada (choć chyba trzeba go pozbawić końcówki) o nic, niech sobie podadzą rękę z Penisista naprawdę(ʘʘ)Biedna Vanessa jest z trzynastolatkiem w parze, który ja karze w łóżku brakiem przytulasa za nieodpowiedni smiech z Lukim. A BTW czy my o czymś nie wiemy? - czy Uszaty jest jakimś kryptochadem, że każdemu samcowi odwala, jak się chociaz odezwie do jego partnerki i niedajbosze dotknie wlosow? A no i mamy wreszcie sex króla i królowej - co prawda grupa i tak wie lepiej, że zrobili to 40 odcinków wcześniej, ale cóż wreszcie widzowie też widzą. Co do zapowiedzi, jeżeli to będzie taka sama gównoburza tylko odwrócona z Penisista i Nana - to ja prdole, to musi być ścisły scenariusz, bo to niemożliwe, żeby znaleźć takich ludzi
#hotelparadise
  • 6