Wpis z mikrobloga

@mamabijeatataniezyje:
mam takie do małych kart i takie do dużych, jestem ogólnie bardzo zadowolona, ja nic nie zaklejam, wiadomo w koszulkach karty są bardziej śliskie więc stosy mają większą skłonność do rozsypywania się więc po prostu układam odpowienio mniejsze, karty dobrze się tasują, ogólnie nie wyobrażam sobie gry bez tego i ryzykowania że karty się zniszczą xd
  • Odpowiedz
@0p0p0: dziękuję za odpowiedź. Czyli to takie zwykłe wsuwki, nie zakleja się nic z tyłu? Czy karty nie wypadają przy używaniu?

Mam pewne obawy, że jak te karty będą latami w koszulkach, to poprzyklejają się do nich w środku. Mam karty Dragon Ball z czasów dzieciństwa, oryginalnie zapakowane tak jak znalazłem je w chipsach i okazało się, że folia weszła w reakcję z nadrukiem i nie można jej już zdjąć (
  • Odpowiedz
@mamabijeatataniezyje: wsuwa się od góry, może powinno się zaklejać, ja nie wiem, nie zaklejam, rozmiar jest dobrze dopasowany więc nie wypadają,wszystko gładko przylega. Możesz na początek kupić 1 paczkę i przetestować czy Ci odpowiadają, ja kupowałam po ok 11 zł /100szt nie wiem jak teraz z cenami. Co będzie za X lat trudno powiedzieć ja mam tak od ok 4-5? lat i jest ok, ale trochę mnie przestraszyłeś haha może do
  • Odpowiedz