Wpis z mikrobloga

@Ze_Arcadio: jeśli mieszkasz w mieście to całoroczne dadzą radę, jeśli dojeżdżasz z poza miasta to bym nie ryzykował.
Sam mam nokiany ale mniejsze rozmiarowo - nie na SUV a zwykłe WR D4 i nie narzekam. Póki co 3 miesiąc latam, 3k km zrobiłem, zdarzyło się już jeździć po lodzie. Naprawdę dobrze się prowadzą i (co dla mnie ważne) są stosunkowo ciche.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ze_Arcadio: Nokianów nie kupuj bo to straszne dziadostwo. Szczególnie te z Rosji. Wyząbkowały się na brzegach Pou dwóch sezonach. Okazało się, że to znany przypadek.
W całoroczne warto pójść, chyba, że mieszkasz w górach. Na jednym samochodzie mam całoroczne już od poprzedniej zimy i się bardzo dobrze sprawdziły zarówno przy mocnej zimie w styczniu/lutym jak i przy upałach w lato. Trasy, boczne drogi, miasto. Wszystko przejechało bez różnicy.
  • Odpowiedz
@Ze_Arcadio: Ja jeżdząc w dużym mieście i w okolicach jestem zadowolony z wielosezonowek. WIadomo na duzym sniegu nie jest idealnie.
Tylko przy rozmiarze 235/45 R18 jest głośno i z tego powodu raczej wróce do dwóch kompletów.
  • Odpowiedz