Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@norbert1988: tak, ciągle lagowanie i wieszanie się. Nawet do takiego stopnia że ekran w ogóle nie reagował. Dodatkowo jeżeli jesteś wysoki to ciężko ci będzie o dobra pozycje, bo prawe kano uderza ciągle w kratkę nawiewu (jest ona nisko pod ekranem). Ogółem Octavia IV ma dużo problemów wieku dziecięcego. Kiedyś innemu opowi to rozpisałem. Znajdziesz to jak sprawdzisz moje komentarze na Mirko.
@fredie: te problemy z systemem inforozrywki nie są tylko w Skodach lecz chyba we wszystkich markach koncernu. Ciekawe czy i kiedy to naprawią. Dla mnie to był wystarczający powód, żeby nie brać pod uwagę żadnego auta ze stajni VW. Co jak co, ale kupić auto za 100k lub więcej i widzieć jak system się wiesza lub wyłącza to już nawet #!$%@? śmieszne nie jest.

@norbert1988: Poczytaj trochę o silnikach i
@Distrust: " Nie znam mechanika, który dobrze by się wypowiadał o chociaż jednym współczesnym modelu."
Tylko nie interesują mnie 10-15 latki:) Ja tym autem będę robił symboliczne przebiegi i ma jeździć tyle na ile będzie wzięty leasing, co będzie później "to nie mój problem". Oczywiście nie znaczy to, że nie będę dbał czy katował silnik, a wręcz przeciwnie.

Dla mnie to był wystarczający powód, żeby nie brać pod uwagę żadnego auta
@gurumotive: Do waszej kultury. Skoro zwrócenie uwagi komuś, że po wyjeździe z salonu nie powinien jechać 180 km/h, dostaje się bana to ja bym podziękował


@cwlmod: wątpię, żebyś z tego powodu dostał bana XD

To ja tak zrobiłem, czy ktoś z grupy?